Ana Sayfa Şampiyon Şampiyon Yaman Günaltay Kimdir? Erdal Özyağcılar Eşi, Yaş

Şampiyon Yaman Günaltay Kimdir? Erdal Özyağcılar Eşi, Yaş

Erdal Özyağcılar‘ın canlandırdığı bilge karakter Şampiyon Yaman Günaltay kimdir sorunu ayıntılı şekilde cevaplayalım. Yaşı, eşi ve kızı.

Dizimin bilge adamı olarak anacağımız karakteri yine tecrübeli bir isim canlandırıyor. Pek çok yapımda yer aldı ve sinema televizyon tarihimizin değerli isimlerinden biri.

Bu role yakıştığını düşünüyorum, elbette yetenekleri de oldukça tecrübe edinerek geliştirmiş. Bildiğiniz üzere antrenörler ağır başlı ve ne yaptığını bilen kimselerdir. Fragmanda gördüğünüz gibi tam olarak bu yansıtılmış.

Diğer oyuncuları da merak ediyor musunuz? Şampiyon Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu ziyaret ederek tüm oyuncuları okuyabilirsiniz.

Şampiyon Yaman Günaltay Kimdir?

Fırat Bölükbaşı yani başrol oyuncumuz boksör ve eskiden kariyeri harika olan biridir. Yaman ise onun antrenörü yani eğitmenidir.

Fakat, Fırat sevdiği kız uğruna hayatındaki her şeyi geride bırakır, tabi buna boks da dahil. Buna çok kızan Yaman bir daha onunla konuşmaz ve arası bozulur.

Dik başlı, dediğim dedik birisidir, bu yüzden kolay kolay affetmez. Bu sırada Fırat’ın hayatı zindan olur, her şey kötü gider. Maddi ve manevi büyük bir çöküntüde, yine de eğitmeni onu affetmez, çünkü zamanında onun sözünü dinlememiştir.

Boks piyasasında ve çevredeki insanların oldukça saygı duyduğu ve sevdiği bir isimdir. Fakat bir o kadar da sert, yine de Fırat’ın iyiliği ister.

Hikaye de burada başlar, boksör ile hocası arasında! Ve tabi ki oğlu.

Erdal Özyağcılar Kimdir? Dizileri, Eşi, Kızı, Oğlu, Yaşı

sampiyon-erdal-ozyagcilar-yaman-gunaltay
Erdal Özyağcılar

Yaşı: 1 Ocak 1948
Boyu: 1.76 m
Kilosu: 86 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Güzin Özyağcılar, Eşi
Kızı: Zeynep Özyağcılar
Oğlu: Seyfettin Emrah Özyağcılar

1 Ocak 1948 İznik doğumludur. Tecrübeli oyuncu birçok dizi ve filmde oynadığı gibi sayısı bilinmeyen tiyatro oyununda da performansını başarı ile göstermiştir. Türkiye’nin değerli sanatçılarından biridir. Birçok oyuncuya tecrübesi ile yardımcı olmuştur. Uzun süre boyunca Şehir Tiyatrosu’nda görevlerini yerine getirip buradan emekli olmuştur.

İlk oyunculuk deneyimini Ahh Güzel İstanbul ve Ölüm Tarlası filmlerinde gösterdiği başarılı performansı ile gerçekleştirmiştir. Bunun ardından ise birçok filmde daha rol almayı sürdürmüştür. Bunun yanında birçok seslendirme görevini de üstlendiğini belirtelim. Değerli sanatçı ile ilgili yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. Bu listede ne yazık ki oynadığı filmler ve tiyatro oyuncularına yer vermeyeceğiz.

Erdal Özyağcılar dizileri

 • Şehnaz Tango (Muhsin)
 • Karakolda Ayna Var (Eşref)
 • Bizimkiler (Şükrü)
 • Mihriban (Necmi)
 • Beşik Kertmesi (Aydede – Ayhan Dede)
 • Esir Şehrin İnsanları (Arif)
 • Yabancı Damat (Kahraman Baklavacıoğlu)
 • Elveda Rumeli (Ramiz)
 • Karadağlar (Halit Karadağ)
 • İki Yaka Bir İsmail (İsmail)
 • Sevdaluk (Ali İhsan)
 • No: 309 (Yıldırım Yenilmez)

Şampiyon Yaman Günaltay kimdir konumuz burada son buldu, tecrübeli oyuncunun diziye farklı bir hava katacağından eminim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz