Ana Sayfa Yemin Yemin Dizisi Konusu, Yönetmeni, Yapımcısı

Yemin Dizisi Konusu, Yönetmeni, Yapımcısı

Yemin Dizisi Konusu

Yemin dizisi konusu ile karşınızdayız. Aşağıdaki makaleyi okuyarak diziyi daha iyi anlayabilir ve ona göre başlayabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere dizimiz şuanda ikinci sezonda ve heyecan dorukta. İmkansız aşk temalı olduğu için farklı bir senaryo bekliyoruz. Yani standart aşk dizisi olmasın istiyoruz. Şuana kadar senaryo kalitesi fena değildi, pek çok izleyici beğendi.

İkinci sezonda da olan olayları geride bırakmak isteyen baş karakterler belki de aradığı mutluluğu bulacaklar ilerleyen bölümlerde ne olduğunu göreceğiz. Şuan için yapılan açıklamalarda izleyicileri yeni sürprizler beklediğini vurguladılar.

Yemin Dizisi Konusu

Reyhan ve Emir

İki gencin karşısında büyük bir engel vardır. Cavidan her zaman yaptığı gibi bu beraberliği istemez ve iki aşığın önüne engeller koyar.

Fakat, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü, saklanan sır ortaya çıkmıştır. Buna rağmen birbirlerine aşık bu ikili sakin kalabilecek mi? Yani, aşk mı kazanacak öfke mi?

Bu sorunun cevabını vermek oldukça zor, dizimizi heyecanlı yapan da bu zaten. Geçmiş ne yazık ki kirli ve üzüntüler ile dolu. Bundan dolayı ikisi de geçmişi geride bırakmak ister. Lakin hiç ummadıkları anda geçmiş tam karşılarına dikilir.

Hiç istemedikleri bir hayatın içine süreklenmeye başlarlar. Tüm bu olumsuzlukların arasında yine de onlar birbirlerine aşıktır.

Yönetmeni ve Yapımcısı

Bildiğiniz üzere dizinin perde arkası oldukça önemli, dizinin kalitesini belirleyen şeylerin başında yönetmen gelir. Kubilay Koçak bu görevi üstleniyor. Genç bir isim, fakat 2008 yılından bu yana oldukça aktif bir görev almış ve yaklaşık 22 projeyi yönetmiştir.

Bu isim biraz bana güven verdi diyebilirim, çünkü 22 yapım az değil ve bu oldukça tecrübeli olduğunu gösteriyor. Zaten izleyiciler şuan için memnun görünüyor.

Yapımcılığı ise Karamel Yapım üstlenecek. Şirket daha öncede Adını Sen Koy dizini üstlenmişti. Yani perde arkası gayet güçlü diyebiliriz.

Böylelikle Yemin dizisi konusu konumuz burada son buldu. Umarım bu makale ile birlikte diziyi daha yakından tanımışsınızdır, iyi seyirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz