Ana Sayfa Çukur Çukur Metin Kimdir? Cem Uslu Dizileri, Yaşı, Boyu

Çukur Metin Kimdir? Cem Uslu Dizileri, Yaşı, Boyu

Çukur Metin Kimdir?

Tecrübeli bir isim olan Cem Uslu‘nın canlandırmış olduğu Çukur Metin kimdir sorusunu cevaplayalım, karakteri daha yakından tanıyalım.

Dizinin yeni bölümlerini heyecanla bekliyoruz, tabi kötü karaktere ne olacağını da merak ediyoruz. Kötüler kazansın demiyorum ama Türk dizilerinde kötüler çok çekiyor, garanti ölüyor desem yalan olmaz.

Tabi bu diziyi biraz daha heyecanlı yapan kötü karakterler gerçekten iyi tarafa büyük zararlar verdi. Zaten savaşın kazanan tarafı olmaz, dizi de bunu iyi bir şekilde hissettik, ileri ki bölümlerinde daha heyecanlı olacağını düşünüyorum.

Sizler için harika bir konu hazırladık, Çukur Oyuncu Kadrosu konumuza girerek tüm karakter hakkında bilgi okuyabilirsiniz.

Çukur Metin Kimdir?

Mahalleden dışarı adım atmamıştır, bu yüzden mahalle onun için her şey demek. Kimi zaman onu korumak için canını bile ortaya koyar.

Koçovalı ailesine sadıktır, kardeşi gibi o da dürüst biridir. Oldukça zeki biridir, bu zekası ile karşısına çıkan zorlukları aşar. Tek hazinesi zekası desek yeridir.

Sonuç olarak, karşımızda sadakati ve zekası ile dikkat çeken bir karakter vardır. Dizi içerisinde de onu çok önemli sahnelerde görmekteyiz. İleri ki bölümlerde daha önemli roller ve sahneler düşeceğinden eminim.

Cem Uslu Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu

cem-uslu
Cem Uslu

Yaşı: 1983
Boyu: 1.75 m
Kilosu: 80 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

1893 İstanbul doğumludur. Oyunculuk eğitimleri almadan önce eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır. Ardından Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirerek oyunculuk alanına yönelmiştir.

Göstermiş olduğu performanslar beğenilen oyuncunun, ilk profesyonel oyunculuk deneyimi Anadolu Kartalları isimli filminde gerçekleşmiştir. Bunun ardından dizilerde ve bazı kısa filmlerde oynamaya devam etmiştir. Kendisi halen daha bazı tiyatro oyunlarında yer almaya devam etmektedir.

Cem Uslu Dizileri

  • Karadayı

Böylelikle Metin kimdir konumuz son buldu. Diğer yazılarımızda görüşmek üzere.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz