Ana Sayfa Çukur Çukur Ayşe Kimdir? İrem Altuğ Dizileri, Eşi, Yaşı

Çukur Ayşe Kimdir? İrem Altuğ Dizileri, Eşi, Yaşı

Çukur Ayşe Kimdir?

Güzel ve tecrübeli oyuncu İrem Altuğ‘nın hayat verdiği Çukur Ayşe kimdir sorusunu cevaplayarak karakteri yakından tanıyalım.

Tecrübeli oyuncular her zaman diziyi güzelleştirir ve daha oturaklı olmasını sağlar. Bu dizinin de kadrosu aynen bu şekilde, elbette genç ve yeni isimlerde var. Fakat, önemli rollerdekiler genel olarak önceden kendini kanıtlamış isimler.

Dizinin izleyici kitlesi oldukça geniş, bu yüzden oyuncuları da çokça araştırılıyor. Sitemizde hepsi hakkında bilgi mevcut, bu diziye ait kategoriyi ziyaret etmeniz yeterli.

Çukur Oyuncu Kadrosu konumuza giderek hepsi hakkında bilgiler okuyabilirsiniz.

Çukur Ayşe Kimdir?

Selim’in eşidir, ayrıca Karaca’nın da annesidir. Fakat, hiç rahat duran bir tip değildir, hep daha fazlasını ister. Bu yüzden huzuru hep kaçar, yani ailenin huzursuz gelinidir.

Sultan gibi olmak ister, yani kural koyan kişi olmak ister. Bu yüzden, kurnaz işler çevirir. Elbette bu onun başına büyük sorunlar açar, belli mi olur ileri ki bölümlerde aileden uzaklaştırılacak bir isim bile olabilir.

Sonuç olarak, elindeki ile yetinmeyen, aç gözlü ve hırslı biri vardır karşımızda. Bu karakteri onu mutsuz yapan temel şeydir, yani Sultan’nın yerine geçse de huzur bulup elindeki ile yetineceğini hiç sanmıyorum.

İrem Altuğ Kimdir? Dizileri, Eşi, Yaşı

irem-altug
İrem Altuğ

Yaşı: 15 Ağustos 1980
Boyu: 1.65 m
Kilosu: 60 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

15 Ağustos 1980 İstanbul doğumludur. Yaşı daha henüz 8 iken katıldığı reklam yıldızı yarışmasında birinci olmuştur. Küçük yaşlardan beri televizyona olan merakı sayesinde İstanbul Kültür Oyunları bünyesinde çocuk oyuncular ekibine katılarak oyunculuk eğitimleri almıştır.

Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar’ı bitirerek elde etmiştir. Ardından San Francisco State University giderek Tiyatro bölümü okumuştur. Yıllar boyunca kendini oyunculuk anlamında hep geliştirmeye çalışmıştır. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini ise yaşının küçük olduğu yıllarda yer aldığı projeleri saymaz isek Ihlamurlar Altında dizisinde Feride rolü ile elde ettiğini söyleyebiliriz.

İrem Altuğ dizileri

  • Ihlamurlar Altında
  • Vazgeç Gönlüm (Bahar Hanoğlu)
  • Cinayet Masası İstanbul (Saime Soydan)
  • Kayıp Aranıyor (Asya)
  • Çember

Ayşe kimdir sorusunu yanıtlayarak karakteri daha yakından tanımış olduk. Diğer makalelerde görüşmek üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz