Ana Sayfa Mucize Doktor Mucize Doktor Beliz Kimdir? Hazal Türesan Dizileri, Yaşı

Mucize Doktor Beliz Kimdir? Hazal Türesan Dizileri, Yaşı

Güzel oyuncu Hazal Türesan‘ın canlandırdığı Mucize Doktor Beliz kimdir sorusunu pek çok hayran sormaya başladı, hadi cevaplayalım.

Dizide dramatik konuların ağırlıklı olacağını çokça bahsettik, tabi karmaşık ilişkilerin olacağından pek bahsetmedik. Biraz aşk konusu işlenirken bu karmaşıklığa da parmak basacaklar, bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak?

Dizi genel olarak otoriter ve idealist insanların hayatını bizlere aktarıyor, bir amaç için yıllarca çalışan ve kendini geliştiren. Bunun yanında insanların hayatını kurtarmaya çalışan karakterlerin hayatlarını göreceğiz.

Dizinin diğer oyuncuları hakkında merak ettikleriniz mi var? Mucize Doktor Oyuncu Kadrosu konumuza bakabilirsiniz.

Mucize Doktor Beliz Kimdir?

Hastanenin sahibi otoriter bir kadındır, avukatlık eğitimi almış ve kendini geliştirmiş biridir. Yani buralarda olmasının bir sebebi var ve bu da ortada.

Ferman’a aşıktır, ona yaklaşmaya çalışır, fakat ilgilenmesi gereken pek çok sorun ve iş vardır. Bu yüzden katı biri haline gelir, yine de aşk onu biraz yumuşatacaktır.

İnsanlara iyi davranmaya çalışır, yani onları küçümsemez, bu yüzden etraftaki insanlar da ona saygı duyar, çünkü saygı karşılıklıdır.

Sonuç olarak, ne yaptığını bilen kendini geliştirmiş kadın karakter karşımızdadır.

Hazal Türesan Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı, Kilosu

hazal-turesan
Hazal Türesan

Yaşı: 34
Doğum Tarihi: 1 Mart 1985
Kilosu: 51 KG
Boyu: 168 CM

1985 doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir. Bu eğitimi onun kariyerinin gelişmesi ve ilerlemesinde çok önemli yere sahiptir. Yeteneği ile ilk oynadığı yapımdan itibaren yükselmeye başladı.

Zaten fotoğrafına baktığınız zaman tanıdık bir yüz olduğunu hemen anlarsınız, çünkü pek dizide rol aldı ve bunların çoğu aşk dizisi idi.

Hazal Türesan Dizileri

  • Unutma Beni (Azra)
  • Deniz Yıldızı
  • Kara Para Aşk (Aslı)
  • Sol Şerit
  • Tatlı İntikam (Başak)
  • Fazilet Hanım ve Kızları (Yasemin)
  • Yaşayamanlar (Yisa)
  • Ufak Tefek Cinayetler (Ceren)
  • Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle

Mucize Doktor Beliz kimdir konumuz burada son buldu, yeni makaleler için kategorimizi gezebilirsiniz, iyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz