Ana Sayfa Mucize Doktor Mucize Doktor Demir Kimdir? Fırat Altunmeşe Dizileri, Yaşı

Mucize Doktor Demir Kimdir? Fırat Altunmeşe Dizileri, Yaşı

Mucize Doktor zengin ve şımarık doktoru Demir kimdir? Karaktere oyunculuğu ile can veren Fırat Altunmeşe dizileri, yaşı, sevgilisi?

Giderek popülaritesini artırmaya devam eden MF Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen Mucize Doktor dizisinin şımarık, zengin ve kendini beğenmiş doktor Demir karakteri ile birlikteyiz.

Mucize Doktor karakterlerini tanıtmaya devam ederken sıra Dr. Demir‘e geldi! Nazlı için yanıp tutuşan Demir hakkında daha çok bilgi edinelim.

Minik bir not, Mucize Doktor tüm oyuncuları hakkında bir liste hazırladık, eğer göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Mucize Doktor Tüm Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Demir Kimdir?

mucize-doktor-demir-firat-altunmese
Demir

Oldukça zengin bir aileden gelmedir. Para konusunda çocukluğundan bu yana hiç sıkıntı çekmeyen Demir bir yandan da şımarık ve kendini beğenmiş bir yapıya sahiptir. Hal böyle olunca aslına bakarsanız sevilmesi işten bile değildir.

Demir’in anlayamadığı bazı noktalar vardır. Nasıl olur da Nazlı, Demir’e ilgi duymaz ve ondan hoşlanmaz. Nazlı ile birliktelik kurmayı hedefleyen Demir’in oldukça dişli bir rakibi vardır. Ali! Nazlı, Ali’nin davranışlarından ve zekasından etkilenir, ancak bunlardan da öte Ali’nin kalbini sever.

Demir bu durumu ufak ufak kavrar ve Nazlı’nın dikkatini çekmesi için rakibini alt etmesi gerekmektedir. Ali Vefa onun bir numara rakibidir! Rakibini yenmek için birçok yola başvuracak Demir, bakalım önümüzdeki günlerde neler yapmayı planlıyor?

Fırat Altunmeşe (Demir)

firat-altunmese-1
Fırat Altunmeşe

Yaşı: 16 Mart 1990
Boyu: 1.90 m
Kilosu: 80 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: firataltunmese

1990 İstanbul doğumludur. İzzet Altunmeşe’nin oğludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü terktir. İstanbul Craft Oyunculuk atölyesinde 2 yıl boyunca özel eğitim almıştır. Ardından projelerde yer almak için girişimlerde bulunmuştur.

Oyunculuğu beğenilen Altunmeşe bunun ardından dizi ve film yapımcılarından teklifler almıştır. Genç oyuncuya başarılar dileriz.

Fırat Altunmeşe dizileri, daha önce oynadığı diziler ve filmler hakkında bir liste hazırladık:

  • Vicdan (Emre)
  • Kaçak Gelinler (Can)
  • Hesapta Aşk
  • Kehribar (Kemal)
  • Cesur ve Güzel (Kemal)
  • Sofra Sırları (Ramo)
  • Aslan Annem (Umut)

Mucize Doktor Demir karakteri hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorum yaparak belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz