Ana Sayfa Mucize Doktor Mucize Doktor Tanju Kimdir? Murat Aygen Dizileri, Eşi, Boyu

Mucize Doktor Tanju Kimdir? Murat Aygen Dizileri, Eşi, Boyu

Murat Aygen‘in canlandırdığı Mucize Doktor Tanju kimdir sorusunun ayrıntılı cevabı ile karşınızdayız, bu otoriter adamı yakından tanıyalım.

Dizinin ilk bölümünü merakla bekliyoruz. Çünkü, alışıla gelmişin biraz dışına çıkmış konusu var, bu da bizim gibi farklı bir yapı görmek isteyenleri heyecanlandırıyor.

Pek çok usta isim var, ayrıca başrol oyuncuları gayet iyi. Yani sempatik tavırları var, bundan dolayı seyir ile arasında bir bağ kurulabilir. Dizinin konusu biraz dramatik olayları da kapsadığı için karakterin bizlere o duyguyu hissettirebilmesi çok önemli.

Diğer oyuncular hakkında bilgi edinmek isterseniz Mucize Doktor Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Mucize Doktor Tanju Kimdir?

Hastanenin yardımcı baş hekimidir, fakat yardımcı olmaktan artık sıkılmış ve direkt olarak baş hekim olmayı ister. Bu yüzden Adil‘in gitmesini ister ve bakalım sadece istemekle mi kalacak yoksa eyleme de dökecek mi?

Otoriter bir kişiliğe sahiptir, biraz da egoisttir. Fakat bu karakter sadece egodan ibaret değil, yani çok yetenekli bir cerrah, hatta Türkiye’nin en iyileri arasında sıralanır.

Sonuç olarak, katı ve otoriter bir cerrahın hedefleri vardır, bu hedeflere ulaşmak için sürekli olacak çaba harcayacak ve ilerlemeye devam edecek.

Murat Aygen Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu, Eşi

murat-aygen
Murat Aygen

Yaşı: 47
Doğum Tarihi: 29 Ekim 1971
Kilosu: 81 KG
Boyu: 184 CM
Eşi: Nihan Aslı Elmas

29 Ekim 1971 Diyarbakır doğumludur. İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunudur. 1998 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Tiyatro Oyunculuğu Bölümü’nü bitirip üzerine aynı üniversitede Opera Bölümü Yüksek Lisans yapmıştır. Değerli oyuncunun yer aldığı bazı projeler ise şöyledir:

  • Medcezir (Faruk)
  • Bodrum Masalı (Evren)
  • İstanbullu Gelin (Can)
  • Yanımda Kal
  • Şahin Tepesi (Demir)

Mucize Doktor Tanju kimdir konumuz burada bitmiş bulunuyor, daha fazlası için bu dizinin kategorisine bakabilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz