Ana Sayfa Yabancı Diziler Mr. Queen gerimi dönüyor? Mr. Queen 2. sezon onayı aldı mı?

Mr. Queen gerimi dönüyor? Mr. Queen 2. sezon onayı aldı mı?

Mr. Queen gerimi dönüyor
Mr. Queen gerimi dönüyor

Popüler Kore dizilerinden biri olan ‘Mr. Queen’ dizisi geçtiğimiz aylarda sona erdi. Fakat dizi 2. sezon için geri dönecek mi ve dönmesi söz konusu ise ne zaman prömiyer yapılacak ? Mr. Queen dizisinin Konusu Ne? Mr. Queen dizisinin 1. Sezon Oyuncuları 2.Sezonda da Olacak mı ? Mr. Queen dizisi toplamda kaç sezon ve kaç bölüm sürecek ? Mr. Queen gerimi dönüyor? Mr. Queen 2. sezon onayı aldı mı? Yeni sezonda hangi oyuncular olacak? Tüm cevapları sizler için araştırdık ve bu yazımızda da Mr Queen hakkında herşeyi derledik…

Mr Queen Dizisinin Konusu

12 Aralık 2020 tarihinde yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı olan Güney Kore dizilerindendir. Toplamda 20 bölümden oluşacak olan dizi 16 Şubat 2021 tarihinde son yayınlanacak bölümü ile yayın hayatını sona erdirdi

tvN tarafından yayınlanmış olan dizinin bölüm süreleri ise 2 saat 10 dakika şeklindeydi Tarihi, Komedi ve Romantik türünde yer alan dizi yapımının yönetmenliğini Yoon Sung Shik üstlenirken, senaryosu ise Park Kye Ok tarafından kaleme alınıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Shin Hye Sun ile Kim Jung Hyun, Bae Jong Ok, Kim Tae Woo, Seol In Ah, gibi isimler yer aldı.

Yapım Mydramalist‘te 8,6′lık puana sahip olarak yoğun dikkat çekti. Mr. Queen dizisi ayrıca, Iron Queen, Queen Cheolin, cheolinwanghoo, Queen Cheo Rin gibi adlar ile de tanınıyor. Mr. Queen dizis bir çok kategori türü seven izleyicinin birleşebileceği bir konuya sahip. Günümüzde yer alan bir aşçı olan Bong-Hwan ile başlayan dizinin konusu daha sonraları başarılı bir aşçının başına gelenlerin ardından yüksek bir binanın balkonundan düşmesi sonucuyla uyandığında kendisini bir kadının bedeninde geçmişte Joseon döneminde iken bulması konusunu dram, komedi türünde işliyor.

Mr. Queen 2. sezon onayı aldı mı? Mr. Queen 2. sezon ne zaman?

Mr. Queen dizisi , orijinal Çin web draması olan Go Princess Go’dan alıntılanmıştır. Şimdilerde ise 2. sezon hazırlıkları için Mr. Queen hayranları bu konuda heyecanlı. Birkaç söylentiye göre , Mr. Queen’in 2. sezonla geri döneceğine dair haberler ortaya çıkıyor. Mr. Queen 2. sezon onayı aldı mı? Mr. Queen 2. sezon ne zaman? Bu iki soruya cevap bulacağız.

Mr. Queen 2. sezon onayı aldı mı?

3 bin kişinin oylaması ile imbd puanı 8,2 olan ve her bölümü 8,0 üzeri olan, efsanevi diziden bahsediyoruz. Mr. Queen 2. sezon onayı aldı mı? İnternet de bu soruya cevap bulamadık bu yüzden Dizi Türkiye ekibi olarak sizlere en ince ayrıntısına kadar araştırdık. 2. Sezon onayı aldı mı? Sorusunun cevabı ise Maalesef şuanda yapımcı tarafından herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor.

Mr. Queen 2. sezon ne zaman?

Dram, Komedi tarzında işlenen Mr. Queen dizisi herkesin bildiği gibi biz izleyicileri yarı yolda bıraktı ve internet de aniden yapımcının paylaşımları ile acaba Mr. Queen 2. sezon geliyor mu? Sorusunu sormaya başladık. Her şeyin üstü kapalı olarak ilerlediği bu dönemde sizlere Dizi türkiye ekibi olarak Mr. Queen 2. sezon ne zaman? Sorusuna cevap verecek olursak, Ne yazık ki Mr. Queen 2. sezon onayı alamadığı için , 2. Sezonda gelmeyecek.

Fakat en ufak bir değişiklikte bu yazıyı güncelleyerek tarihi ekleyeceğiz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz