Ana Sayfa Oyuncular Melek Yargıcı Kimdir? Kaç Yaşında?

Melek Yargıcı Kimdir? Kaç Yaşında?

Melek Yargıcı Kimdir Kaç Yaşında.
Melek Yargıcı Kimdir Kaç Yaşında.

 

Bu yazımızda sizlere Melek Yargıcı hakkında bilgi vereceğiz. Melek Yargıcı Kimdir sorusunun yanında, burcu nedir, Melek Yargıcı kaç yaşında, Melek Yargıcı instagram hesabı linki nedir gibi sorularında cevabını vermeye çalışacağız.

Melek Yargıcı Kimdir? 

Yazımıza Melek Yargıcı Kimdir sorusu ile başlıyoruz. Melek Yargıcı, Aralık 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen bir oyuncudur. Lise öğretimini Sarkusyan Lisesinde tamamlamıştır. Bu dönemde voleybol takımında görev almış ve lisenin ardından Çayırova Şişecam Kürek Kulübüne geçiş yapmıştır. Melek Yargıcı kürek kulübünde Türkiye 1.liği elde etmiştir. Aynı zamanda gümüş ile bronz madalya almaya hak kazanmış bir sporcudur. Melek Yargıcı burcu Yay’dır.

Melek Yargıcı Modellik Kariyeri

Melek Yargıcı Modellik Kariyeri
Melek Yargıcı Modellik Kariyeri

Melek Yargıcı, lise eğitimini tamamladıktan sonra 19 yaşında Neşe Erberk ajansına seçilmiştir. Bununlar birlikte kendisi MEB onaylı modellik sertifikasına sahip olmuş ve modelliğe geçiş yapmıştır. Neşe Erberk ile ilgili yazımız için buraya tıklayabilirsiniz.

Melek Yargıcı, ajansına bağlı olarak birçok uluslararası ajansla birlikte de çalışmalarını sürdürmüştür. Kendi döneminin en büyük defilelerinde ön plana çıkmış, birçok modacının da göz bebeğindeki bir isim olmuştur. Aynı zamanda Luxoccita Türkiye’nin bünyesindeyken abiye, Jean, hamile giyim, güneş gözlüklerini bizlere tanıtmış olan Melek Yargıcı aynı zamanda katalog, dergi ve gazetelerin moda sayfalarını da uzun bir süre süslemiştir.

Melek Yargıcı Oyunculuk Kariyeri 

1998 senesinde Neşe Erberk ajansta mankenlik eğitimi alan Yargıcı bu eğitimin hemen ardından Taksim İstanbul’da tiyatro eğitimi, Nişantaşı L.C.C’de moda tasarımı eğitimi ve usta tiyatrocu olan Kayhan Yıldızoğlu’ndan özel oyunculuk dersleri alarak kariyerine devam etmiştir. Oyunculuk kariyeriyle birlikte stilist olarak da çalışmalarda bulunmaya başlamıştır.

Melek Yargıcı modelliğin yanı sıra dizi ve sinema filmlerinde rol alan bir oyuncudur. Melek Yargıcı oynadığı diziler kaç para kaç, dansöz, baba ocağı, deli yürek ve arka sokaklardır. Melek Yargıcı oynadığı reklam filmleri ise Turkcell, Superonline ve Ülker Golf Dondurma reklamlarıdır.

Yargıcının bir diğer mesleği de köşe yazarlığı yapmaktır. Kendisi elite, gezenkuş, magazinplus ve gojupek gibi birçok internet sitesinin köşesinde yazarlık yapmıştır. Bu dönemde yaşamış olduğu psikolojik sıkıntılarla birlikte 2004 yılından 2011 yılına kaza alkol tedavisi görmüştür. 2011 yılı itibari ile alkol sıkıntısından tamamen kurtulmuştur. Aynı zamanda ayrılan anne ve babasının da ayrılma sebeplerinin alkol olduğu ortaya çıkmıştır.

FAQ

Melek Yargıcı, Aralık 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen bir oyuncudur.

Melek Yargıcı alkol bağımlısıydı fakat tedavi görerek uzun yıllar sonra bu problemden kurtulabildi.

Yargıcı 1978 İstanbul doğumludur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz