Ana Sayfa Aşkın Tarifi Aşkın Tarifi Dizisinin Oyuncuları, Konusu ve Senaristi (Kanal D)

Aşkın Tarifi Dizisinin Oyuncuları, Konusu ve Senaristi (Kanal D)

Aşkın Tarifi Oyuncu Kadrosu

Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Yayınlanacak

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Aşkın Tarifi dizisinin yapımcılığını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp üstlenmiştir. Yönetmen olarak gemi dümenini tutan ise Deniz Koloş’dur, yapımcılığı ise Birsel Çıkıncı üstleniyor. Dizinin senaryo kalemini başarılı senarist Leyla Oter ve Doruk Erengül ele almaktadır.

Kanal D ekranlarında izleyeceğimiz yaz dizisi olan Aşkın Tarifi dizisinde erkek başrol Kadir Doğulu, kadın başrol ise Serra Arıtürk ile anlaşma yapılmıştır. Kadir Doğulu senaryoyu okuyunca çok etkilendiğini belirterek imza attığını söylemişti. Kadir Doğulu’yu uzun bir süre sonra romantik komedi dizisinde göreceğiz. Çok keyifli yaz dizisi olacak gibi görünüyor. Şimdiden geniş kitlelere ulaşmış durumda. Yayın tarihi haziran ayı, saati ise 22.00 olarak biliniyor.

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var

Kadir Doğulu 
Serra Arıtürk
Cem Davran
Alper Saldıran
Yasemin Conka
Ümmü Putgül
İdil Sivritepe
Atakan Yılmaz
Elif Melda Yılmaz
Mehmet Şeker
Deniz Gürkan
Gökhan Niğdeli
Selim Akgül
Onur Yakıcı
Batuhan Bayır

Aşkın Tarifi dizisinin oyuncuları, erkek başrol Kadir Doğulu Fırat Karasu karakterine hayat verecektir. 1982 doğumlu yakışıklı oyuncu Küçük Sırlar, Pis Yedili, Fatih Harbiye, Sevdam Alabora, Bana Sevmeyi Anlat, Vuslat, Jet Sosyete dizilerinde rol almıştır bunun yanında Hande Yener’in Romeo klibinde yer almıştır. Güzel oyuncu Serra Arıtürk başrol olarak Fransız Şefi Naz Soyluer karakterine hayat verecektir. Güzel oyuncunun dizi geçmişi bulunmamaktadır fakat çıkardığı Kimse Bilmeden, Kimse Yok ve Olamazdın single şarkılarıyla onu tanıyoruz. Dizide rol alan bir başka isim de Yasemin Conka oluyor. Dizide Fırat’ın teyzesi Sultan rolünü oynayacaktır. Yasemin Conka, Yeditepe Üniversitesi, Gönülçelen ve Seksenler dizilerinde rol almıştı. Dizide karşımıza çıkacak bir isimde Cem Davran, Hazım karakterini canlandıracaktır. Tiyatro oyunlarında yer alan Cem Davran, Kahpe Bizans, Ruhsar, Avrupalı, Karakomik Filmler, Yarım kalan Aşklar dizi filmlerde karşımıza çıkmıştı. Yakışıklı oyuncu Alper Saldırgan, Anadolu Kartalları, Geçmiş Olsun, Kalbim Ege de Kaldı, Aşk ve Gurur, Bir Aile Hikayesi, Jet Sosyete ve Masumlar apartmanında tanınan oyuncu oyuncu Alper Saldırgan karşımıza Taylan rolüyle çıkacaktır. Yeni parlayan isimlerden biri olan Atakan Yılmaz Tek yürek Dizisinde oynamıştır ve bu dizi onun kariyeri için önemli bir adım olacaktır.

Aşkın Tarifi Oyuncu Kadrosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz