Ana Sayfa Kazara Aşk Kazara Aşk Dizisinin Oyuncuları, Konusu ve Senaristi ( Star TV )

Kazara Aşk Dizisinin Oyuncuları, Konusu ve Senaristi ( Star TV )

Kazara Aşk Dizisinin Oyuncuları, Konusu ve Senaristi ( Star TV )

Kazara Aşk Dizisi Nerede Yayınlanacak

Star TV’de yayınlanacak olan yeni dizi Kazara Aşk Dizisi için geri sayım başladı. Aşk dizisi yapım şirketi olarak tanıdığımız Koliba Film yapım şirketi olan daha önce Kanatsız Kuşlar , Canevim gibi dizilerin yapımcılığı üstlenmişti. Star TV yeni sezona bomba gibi bir dizi ile girmeye hazırlanıyor.

Kazara Aşk Dizisinin Konusu Nedir

Dizi Romantik Komedi Tarzında olduğu bilinmektedir. Kadın ve erkek başrol oyuncuları atışmaların ardından aralarındaki tartışmalar ve birçok duygular aşka dönüşecektir ve buna kendileri bile inanamayacaklardır.

Kazara Aşk Dizisinde Oynayan Oyuncular Kimler

Ümit Kantarcılar
Sude Zülal Güler- (Şimal)
Sadi Celil Cengiz
Burak Tamdoğan
Selin Işık
Uğur Çavuşoğlu
Servet Pandur
Deniz Altan -(Aslı)
Aycan Koptur
Ali Haydar Çataltepe
Öykü Candanadam
Çağdaş Tekin
Nermin Aslan
Nalan Örgüt
Billur Pınar Yılmaz

Daha önce Kırgın Çiçeklerden tanıdığımız daha sonra evlenme kararı alarak bir süre ara veren güzel oyuncu şimdi de Gökçe Akyıldız Kazara Aşk dizisinde başrol oyuncusu ile karşımıza çıkacaktır. Erkek başrol oyuncusu ise Ümit Kantarcılar Civan karakterine hayat vermiştir. 2006 yılında İki Aile ile dizi sektörüne giriş yapmış daha sonra Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Pis Yedili, Rengarenk, Kanatsız Kuşlar ve Vuslat gibi dizilerden tanınan yakışıklı oyuncu Kazara Aşk dizisinde ise Sude Zülal Güler ile başrolleri paylaşacaklar.

Kazara Aşk Dizisinde kadın başrol olarak Sude Zülal Güler Şimal karakteri ile karşımıza çıkacaktır. Makedonyalı olan oyuncumuz daha önce Keşif, İsimsizler, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Mayıs Kraliçesi, Çınar ve Şeref Sözü gibi pek çok dizide boy göstermiş. Hem güzelliği hem de oyunculuğuyla dikkat çeken oyuncu şimdi ise Kazara Aşk dizisinde Ümit Kantarcılar ile başrolü paylaşacaklardır. Kazara Aşk dizisinde önemli role sahip Sadi Celil Cengiz karşımıza çıkacaktır. Daha önce Ayrılık, Leyla ile Mecnun, Muhteşem Yüzyıl, İşler Güçler, Behzat Ç., Bana Masal Anlatma, Kara Kutu, Karabela, Hayatımın Aşkı, Benim Tatlı Yalanım gibi pek çok dizide kendini tanıdık ve oyunculuğundan dolayı başarılı oyuncu birden fazla ödüle layık görülmüştür şimdi ise Kazara Aşk Dizisinde göreceğiz. Oyunculuk sektöründe adını sıkça duyduğumuz isimlerden biri olan Burak Tamdoğan daha önce Ferhunde Hanımlar, Elif Hanımın Çiftliği, Geniş Aile, Kaçın Kurası, Hercai, Çatı Katı Aşk, Adak, Erkek Tarafı, Beşinci Boyut, Avrupa Yakası, Bizim Evin Halleri gibi dizlerde oynamıştır şimdi ise Kazara Aşk dizisinde karşımıza çıkacaktır. Kazara Aşk dizisinde yeni yüzler olarak Uğur Çavuşoğlu nu tanıyacağız. Uğur Çavuşoğlu ile birlikte karı kocayı canlandıracak olan Servet Pandur’dur. Kazara Aşk Dizisinde rol alan güzel oyunculardan Selin Işık ve Deniz Altan da dizide oynayacaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz