Ana Sayfa Oyuncular Neşe Erberk Kimdir? Neşe Erberk Ajansı Anaokulu Yaşı Burcu

Neşe Erberk Kimdir? Neşe Erberk Ajansı Anaokulu Yaşı Burcu

neşe erberk kimdir
neşe erberk kimdir

Neşe erberk kimdir sorusunu genellikle manken yada model olmak isteyen kişiler Google da aratıyor. Bu yazımızda sizlere neşe erberk ajansı, yaşı, burcu, doğduğu yer, Neşe erberk anaokulu gibi birçok bilgiyi vereceğiz. Hiç uzatmadan konuya girelim.

Neşe Erberk Kimdir? 

Neşe Erberk, 1964 yılında 14 Ekimde İstanbul’un Üsküdar ilçesinde ailesinin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Babasının adı Sedat Erberk, annesinin adı Gülşen Erberk’dir. Abisinin adı ise Cengiz Erberk’dir. Neşe Erberkin ailesi Selanik kökenlidir. Kendisi Ortaokul ve Lise öğrenimini Robert Kolejinde tamamlamıştır. Sonrasında ise Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü okumuş ve 1986 yılında mezun olmuştur. Neşe Erberk mankenlik öncesi Profili ve Eczacıbaşı Yıldız takımları olmak üzere toplamda 3 yıl profesyonel olarak voleybol oynamıştır.

neşe erberk kimdir
neşe erberk kimdir

Neşe Erberk Ajans

Neşe Erberk Ajans için yolunu adım adım işlemiştir. 1982 yılında resmi olarak mankenliği başlamıştır. Aynı yıl mankenlik yarışmasında bayan vizyon seçilmiştir. Ardından üst üste çok iyi başarılar elde etmiştir. Bunların ilkini 1983 yılında Türkiye Güzellik Kraliçesi ödülünü alarak elde etti. Ardından 1984 yılında Avrupa Güzellik Birincisi ödülü aldı. Bu ödüllerin üstüne 1985 yılında bir sabun firmasının reklamında oynayarak ekranlarda karşımıza çıkmaya başladı. 1989 yılında ABD’de Cadillac markalı arabaları tanıtan kampanyada 10 gün boyunca özel manken olarak görev aldı. Tüm bu yaptığı işler onun Neşe Erberk Ajansını kurmasına vesile oldu.

Neşe Erberk Ajans 1987 yılında kendisi tarafından mankenlik ve fotomodellik ajansı olarak kuruldu. Bu dönemde Erberk 1990 yılına kadar mankenlik yaşantısına devam etti. Sonrasında ise 1997 tarihinden itibaren Erberk Mankenlik Okulunu açıp tamamen bu işe yöneldi.

Neşe Erberk Anaokulu 

2001 yılında ülkemizde ilk ve tek yetenek geliştirme merkezi olarak gösterilen “Joyfull House” adını verdiği Özel Neşe Erberk Anaokulu Erberk tarafından kurulmuştur. Daha sonra bu okulun şubeleri Türkiye’nin farklı taraflarında da açılmaya devam etmiştir. 2021 yılı itibariyle Türkiye’de toplamda 42 adet anaokulu vardır.

neşe erberk kimdir
neşe erberk kimdir

Neşe Erberk Özel Hayatı 

Neşe Erberk, 6 Ağustos 1990 tarihinde Yakup Erdenle evlenmiştir. Daha sonra Yakup Erden’den boşanmıştır. İkinci evliliğini ise Ermeni asıllı olan tekstilci Ayk Gurdikyan ile 1999 yılında yapmıştır. 9 yıl evli kaldıktan sonra bu evliliğini de bitirmiştir.

Neşe Erberk Çocukları: Ali, Selin ve Lara

FAQ

Hayır , Neşe Erberk Ermeni değil. Neşe Erberk 2. Evliliğini Ermeni Asıllı tekstilci Ayk Gurdikyan ile yaptı. 9 yıl evli kaldıktan sonra 2008 yılında boşandı.

1964 Doğumlu Olan Neşe Erberk 56 Yaşında , Üçüzleri Lara , Selin ve Ali 20 Yaşında.

1983 ve 1984 Türkiye Güzeli Seçilen Neşe Erberk Manken , Anaokulu ve Ajans Sahibi İş İnsanıdır.

Neşe Erberk 14 Ekim 1964'te İstanbul'da doğdu.

1964 doğumlu Neşe Erberk'in babası Sedat Erberk'dir

1999 da evlendiği Ayk Gurdikyan'dan 2008 yılında boşanmıştır.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz