Ana Sayfa Masumlar Apartmanı Masumlar Apartmanı Cüneyt Kimdir? Barış Bağcı Yaşı

Masumlar Apartmanı Cüneyt Kimdir? Barış Bağcı Yaşı

Başarılı oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinde Cüneyt kimdir ve canlandıran Barış Bağcı eşi, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Masumlar Apartmanı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Masumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Masumlar Apartmanı Cüneyt Kimdir?

Canlandıran:Barış Bağcı
Yaşı:27 Mayıs 1975
Nereli:Karaman
Kilosu:70 kg
Boyu:1.78 m
Sevgilisi, Eşi

Kendi halinde bir adamdır. Sorumsuz bir yeğeni vardır. Kendine ait radyosu vardır. Bu sayede geçimini sağlamaktadır.

Ne var ki boş bir insan olan yeğeninin çeşitli hataları sebebi ile Han radyoyu kapattırır. Bunun için uğraşır ve sonunda Cüneyt’in radyosunu kapatır.

Karakter olarak özünde iyi bir insana benzeyen Cüneyt bu durumun içinden çıkmaya çalışır.

Barış Bağcı kimdir?

27 Mayıs 1975 Karaman doğumludur. Eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Başarılı oyuncu, Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda görev yaptıktan sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu’na geçiş yapmıştır. Görevine burada devam etmektedir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu deneyimini 2005 yılında Gümüş dizisinde Emir rolü ile elde etmiştir. Sonrasında Kırık Kanatlar dizisinde Halim karakterine hayat vermişti.

Özellikle Yaprak Dökümü dizisinde 44 bölüm oynaması ile oyunculuk alanında kendisini geliştirmiş ve Türkiye tarafından tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

Diriliş: Ertuğrul dizisinde Baycu Noyan karakterine 39 bölüm hayat vermesi ile iyiden iyiye bilinen bir oyuncu haline gelmiştir. Çember dizisinde ise Barış karakterleri ile ekranlarda boy göstermeye devam etmişti.

Son zamanlarda Masumlar Apartmanı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Cüneyt rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Barış Bağcı Dizileri

  • Masumlar Apartmanı
  • Çember
  • Diriliş: Ertuğrul
  • Kara Kutu
  • Küçük Hanımefendi
  • Yaprak Dökümü
  • Yaralı Yürek
  • Kırık Kanatlar
  • Gümüş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz