Ana Sayfa Diziler Masumlar Apartmanı Naci Kimdir? Safiye’nin Aşkı Naci Öğretmen Kim?

Masumlar Apartmanı Naci Kimdir? Safiye’nin Aşkı Naci Öğretmen Kim?

Bu yazımızda Masumlar Apartmanı Naci kimdir? sorusuna cevap arıyoruz. Masumlar Apartmanı dizisi Naci karakteri ve dizide Naci Öğretmen olarak izlediğimiz oyuncunun kim olduğunu öğreneceğiz.

Ayrıca Masumlar Apartmanı dizisindeki Naci Hoca kaç yaşında? Aslen Nereli? Boyu, kilosu, sevgilisi ya da eşi var mı? Daha önce oynadığı diziler ve rolleri hakkında bilgiler alacağız.

Masumlar Apartmanı Dizisi Naci Kimdir?

TRT ekranlarında salı akşamlarının reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı‘nda Safiye’nin lise aşkı Naci diziye dahil oldu. Naci karakterinin katılımı ile Safiye’nin dönüşümüne tanıklık edebiliriz.

Masumlar Apartmanı Naci için Safiye’nin ilk aşkı diyebiliriz. Lise yıllarında büyük bir aşkla birbirlerine bağlanmış ancak Safiye’nin zalim annesi yüzünden kavuşamamışlardır.

Naci, küçük yaşlarından beri Safiye’yi sevmektedir. Safiye (Ezgi Mola) ile beraber olup bir hayat kurma peşindedir. Ancak Safiye’ye açılmak için özgüveni yeterli değildir. Bir türlü Safiye’ye açılamamıştır.

Psikolojisi sağlam olmadığı için de Safiye’yi uzaktan izler ama bir türlü yanına gidemez. Olsun, yine de yılmak istememektedir. Safiye için mahalleye geri gelmiştir.

Neriman ve Ege’nin okuldan öğretmenidir. Ancak asıl amacı Safiye ile tekrar birleşmektir. Safiye de yıllar önce yaptığı davranışların sonucu olarak bir daha hiçbir erkeğe yaklaşmamıştır.

Annesinden devamlı şiddetli baskı gören Safiye’nin psikolojisi çok bozulmuştur. Evden dışarı adım atamaz hale gelmiştir. Çocukluk aşkı Naci’yi görünce eski günlerini hatırlar ve Safiye’nin değişimi başlamış olur.

Masumlar Apartmanı dizisinde ilk bölümlerde Han ve İnci’nin aşk hikayesine yoğunlaşsak da bundan sonra Safiye ve Naci’nin aşkı nasıl sonuçlanacak en çok bu konuşulur durumda.

Naci, Safiye’nin düzelmesine yardımcı olabilecek mi? Eski aşıklar yıllar sonra da olsa kavuşabilecek mi? İlerleyen bölümlerde hep birlikte göreceğiz.

Masumlar Apartmanı Naci Kimdir
Masumlar Apartmanı Naci Kimdir

Naci Hoca Gerçekte Kim?

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci Öğretmen karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Deniz Tansel Öngel’dir. 24 Eylül 1976 Kilis doğumludur.

Ailesi Gaziantep ilinde öğretmen olarak görev yaptıkları dönemde Tansel Öngel Gaziantep, Kilis’de doğdu daha sonra Ankara’da büyüdü. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etti.

Sonrasında 2000 yılı itibari ile Trabzon Devlet Tiyatroları’nda göreve başladı. Ardından İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sanatçı olarak görevini sürdürmektedir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Uy Başuma Gelenler dizisinde 13 bölüm oynayarak elde etmiştir. Ayrıca Bu Kalp Seni Unutur Mu? dizisinde Yalçın karakterine hayat vermişti.

Çok kısa yayın hayatı olan Kılıç Günü dizisinde ise Kılıç Ali rolü ile efsane performans göstermişti. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Alvise Gritti rolü ile 23 bölüm oynamıştır.

Yakın tarihte birçok dizi ve filmde oynadığını söyleyelim. Kalbimin Sultanı dizisinde Namık Paşa karakterine hayat vermişti.

Son zamanlarda Masumlar Apartmanı dizisinde Naci Hoca karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

2007 yılında şimdilerde Sadakatsiz dizisinde Derya karakterini oynayan oyuncu Özge Özder ile dünya evine girdi. 3 yıl süren evliliğinin ardından 2010 yılında boşandı. Tansel Öngel şu anda bekar olup bilinen bir sevgilisi yok. 

Masumlar Apartmanı dizisi Naci ve Safiye
Masumlar Apartmanı dizisi Naci ve Safiye

Tansel Ögel’in bugüne kadar oynadığı diziler sırasıyla şu şekildedir;

Tansel Öngel Dizileri

2004 Uy Başuma Gelenler dizisinde Volkan karakteri ile ekranlarla tanışma fırsatını yakaladı.

2005 yılında izleyici kitlesi fazla olan komedi dizisi Avrupa Yakası’nda Demir karakteri ile karşımızdaydı.

2005 – Güz Yangını dizisi Kerem karakteri

2006 yılı Adak dizisi Zeynel karakteri,

2007 yılı Elveda Derken dizisi Kerim karakteri,

2009 yılı Bu Kalp Seni Unutur Mu dizisi Yalçın karakteri ile ekranlarda yer almaya devam etti.

2011 yılında birçok oyuncu gibi Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldı.

2012 yılı Benim İçin Üzülme dizisi Niyazi rolü,

2015 yılı Yaz’ın Öyküsü dizisinde Mert rolü ile ekranlarda seyircilerle buluşmaya devam etti.

Uzun bir aradan sonra izleyiciler tarafından çok sevilen Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Madalyonun iç yüzü kitabından uyarlanmış olan TRT Masumlar Apartmanı dizisi Naci karakteri ile karşımızda.

Tansel Öngel’in Oynadığı Sinema Filmleri

Bizim Köyün Şarkısı (2018) – Mehmet
Babamın Kanatları (2016) – Resul
Son Mektup (2015) – Tayyareci Salih Ekrem Yüzbaşı
Mucize (2014) – Cemilo
Dekupe (2011) – Serkan
Kısmet (2004) – Kadir

Tansel Öngel ’in Oynadığı Tiyatro Oyunları

2011 – Yanık 
2009 – Doğal Zehir
2007 – Git Gel Dolap
2005 – Benerci Kendini Niçin Öldürdü
2004 – Hepsi Oğlumdu
2003 – Küçük Korku Dükkanı
2003 – Onikinci Gece
2002 – Karar Kimin
2001 – Bahar Noktası
2000 – Kurban 
1999 yılları Zengin Mutfağı / Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz / Birimiz Hep İçin Trabzon Devlet Tiyatrosu

Dizinin diğer oyuncuları görmek isterseniz Masumlar Apartmanı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz sizi şöyle davet edebiliriz: Masumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Masumlar Apartmanı Dizisi Naci (Tansel Öngel) – Künye

Masumlar Apartmanı Naci Kim Gerçek Adı: Tansel Öngel
Yaşı  44 Yaş – 24.09.1976 Doğumlu
Boyu 165 cm
Kilosu 56 kilo
Nereli Kilis
Eşi (Eski) Özge Özder – (2007–2010)
Sevgilisi Bilinmiyor
Göz Rengi Kahverengi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz