Ana Sayfa Oyuncular Masumlar Apartmanı Naci Kimdir? Tansel Öngel Yaşı

Masumlar Apartmanı Naci Kimdir? Tansel Öngel Yaşı

0

Başarılı oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinde Naci kimdir ve canlandıran Tansel Öngel eşi, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Masumlar Apartmanı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Masumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Masumlar Apartmanı Naci Kimdir?

Canlandıran:Tansel Öngel
Yaşı:24 Eylül 1976
Nereli:Kilis
Kilosu:72 kg
Boyu:1.76 m
Sevgilisi, EşiÖzge Özder (2007-2010)

Safiye’nin aşkı diyebiliriz. Yıllar öncesinde Safiye’nin itelediği ve bunun sonucu olarak da otobüsün çarptığı çocuk. Naci küçük yaşlarından beri Safiye’yi sevmektedir.

Safiye ile beraber olup bir hayat kurmak peşindedir. Ancak Naci de çok aklı başında adam değildir. Safiye’ye açılmak için özgüveni yeterli değildir. Korkmaktadır.

Psikolojisi sağlam olmadığı için de Safiye’yi uzaktan izler ama bir türlü yanına gidemez. Olsun yine de yılmak istememektedir. Zaten Safiye için bu mahalleye gelmişti.

Neriman’ın okuldan öğretmenidir. Ancak asıl amacı Safiye ile tekrar birleşmektir. Safiye de yıllar önce yaptığı davranışların sonucu olarak bir daha hiçbir erkeğe yaklaşmamıştır.

Zaten psikolojisi düzgün olmayan ve aileisnden devamlı baskı gören, özellikle annesinden yüksek miktarda baskı gören biri olarak iyi değildi. Bir de üstüne Naci’ye böyle bir davranışta bulunması onu hepten kötü etti.

Tansel Öngel kimdir?

24 Eylül 1976 Kilis doğumludur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etti.

Sonrasında 2000 yılı itibari ile Trabzon Devlet Tiyatroları’nda göreve başladı. Ardından İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sanatçı olarak görevini sürdürmektedir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Uy Başuma Gelenler dizisinde 13 bölüm oynayarak elde etmiştir. Ayrıca Bu Kalp Seni Unutur Mu? dizisinde Yalçın karakterine hayat vermişti.

Çok kısa yayın hayatı olan Kılıç Günü dizisinde ise Kılıç Ali rolü ile efsane performans göstermişti. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Alvise Gritti rolü ile 23 bölüm oynamıştır.

Yakın tarihte birçok dizi ve filmde oynadığını söyleyelim. Kalbimin Sultanı dizisinde Namık Paşa karakterine hayat vermişti.

Son zamanlarda Masumlar Apartmanı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Naci rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Tansel Öngel Dizileri

 • Masumlar Apartmanı
 • Kırmızı Oda
 • Kalbimin Sultanı
 • Payitaht Abdülhamid
 • Kanıt: Ateş Üstünde
 • Yaz’ın Öyküsü
 • Muhteşem Yüzyıl
 • Kılıç Günü
 • Bu Kalp Seni Unutur Mu?
 • Elvada Derken
 • Uy Başuma Gelenler

DÜŞÜNCENİ YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz