Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Kıbrıs Ada Kışı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kıbrıs Ada Kışı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Kıbrıs Ada Kışı dizisi tüm oyuncuları, Kıbrıs Ada Kışı Oyuncuları güncel oyuncu kadrosu hakkında müthiş bir liste hazırladık. Kıbrıs Ada Kışı Oyuncuları Yeni gelen oyuncular, Kıbrıs Ada Kışı Oyuncuları giden oyuncular!

Kıbrıs Ada Kışı dizisi için cast çalışmaları halen daha devam etmektedir. Diziye katılan her yeni gelen oyuncu aşağıdaki listede yer alacak. Ara sıra yazımızı kontrol ederek güncel listeyi takip edebilirsiniz.

 

TMC Film yapım şirketi tarafından hazırlanan Kıbrıs Ada Kışı dizisinde birçok yeni oyuncu dahil olmaya devam ediyor. Tüm oyuncuları aşağıdaki liste yardımı ile rahatlıkla görebilirsiniz.

Dizide bölümler 60 dakika olacağı ve 26 bölüm olarak hazırlandığı haberi verildi. Gelecek zamanda artar mı belli değil. Dönem dizisi olarak sunulacağını öğrendik. Dolayısı ile direk 26 bölüm sunulup final yapılabilir.

Diziye efsane isimlerden Ahmet Kural ve Serkan Çayoğlu katıldı haberini aldık.(01.12.2020) Müthiş bir dizi bizleri bekliyor. Yaz, kış ve bahar olmak üzere 3 mevsimde geçecek dizi için haberler gelmeye devam ediyor.

 

Dizi için çekimler Ocak ayının son yarısında başlayacak şeklinde oldu. Ekip toplanıyor ve Ocak ayının ortasından sonra çekimler başlıyor!

Kıbrıs Ada Kışı dizisi ne zaman? Henüz hangi tarihte yayınlanacağı belli olmadı.

Kıbrıs Ada Kışı dizisi hangi kanalda? Dizi için düşünülen kanal TRT 1 oldu!

 

Genel Bilgiler  
Tür:
Ülke: Türkiye
Kanal: TRT 1
İlk Bölüm Tarihi:

 

Kıbrıs Ada Kışı Oyuncu Kadrosu

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Ahmet Kural
Serkan Çayoğlu
Cast çalışmaları devam ediyor.

 

Kıbrıs Ada Kışı Konusu

Dizinin konusu şu an için belli değildir. Yakın zamanda dizi ile ilgili bilgi edinir edinmez konusu hakkında düzenleme yapacağız. Dizi şu an için cast aşamasında ve hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Not: Dizi konusu düzenlenecek.

 

Kıbrıs Ada Kışı Oyuncuları Fragman

Fragman henüz yayınlanmamıştır. Çok yakında fragmanın yayınlanacağı haberini aldık. Dizinin fragmanı yayınlandığı gibi burada sizlere sunacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Kıbrıs Ada Kışı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Kıbrıs Ada Kışı oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz