Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Kıbrıs Ada Kışı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kıbrıs Ada Kışı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Kıbrıs Ada Kışı dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Kıbrıs Ada Kışı ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Kıbrıs Ada Kışı hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı TRT 1 oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

Kıbrıs Ada Kışı Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda Hakan İnan bizleri karşılıyor. Başarılı yönetmen bugüne değin 17 projede yardımcı yönetmen olarak yer aldı. Ayrıca 14’ten fazla projede yönetmen koltuğuna oturdu.

Genel anlamda 2003 yılından beri Türk televizyonlarına içerik üreten ekipler içerisinde yer almayı başardı.

Daha önce yönetmeni olduğu bazı dizilere beraber bakalım. Elimi Bırakma, Kocaman Ailem, Kalbimdeki Deniz, Deli Gönül, Bir Deli Sevda, Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Kurt Seyit ve Sura dizilerinde tecrübesini gösterdi.

Kıbrıs Ada Kışı Yapımcısı

Yurtdışı filmlerini ülkemizde dağıtımlarını yapan ve birçok Türk dizisi için yapım şirketi olarak görev yapan TMC Film, Kıbrıs Ada Kışı dizisi için kolları sıvadı.

Daha önce Acı Aşk, Bodrum Masalı, Muhteşem İkili, Aşk ve Ceza ile Aliye dizisi için yapım şirketi olarak üstüne düşeni yerine getirmişti.

Kıbrıs Ada Kışı Senaristi

Senarist tarafında kalem tutan isimler Başar Başaran ve Emre Özdür oldu. 2 tecrübeli yazarın daha önce birlikte çalışma fırsatı elde ettiklerini belirtelim.

Başar Başaran ve Emre Özdür daha önce Azize, Vurgun, Muhteşem İkili, Dip, Bodrum Masalı ve Yol Ayrımı dizilerinin senaryo yazarı olmuştur.

Gördüğünüz gibi yapım şirketi ve senaryo ekibi daha önce birlikte çalışmışlar. Bu gibi yönetim ekipleri oldukça değerli oluyorlar. Öyle ki daha önce birlikte çalışmış olmanın verdiği uyumu tekrar yakalıyorlar. Bu şekilde de başarı kaçınılmaz oluyor.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Kıbrıs Ada Kışı dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Kıbrıs Ada Kışı Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz