Ana Sayfa Akıncı Akıncı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Akıncı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Akıncı dizisinin yönetmeni, Akıncı yapımcısı ve Akıncı senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Akıncı ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Akıncı hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı ATV oldu.

muyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

 

Akıncı Dizisi Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda bizleri karşılayan isim Veli Çelik oldu. Kendisi daha önce 19’dan fazla projede yönetmen olarak görev almıştı. Bu projelerden bazılarını hatırlatalım ve devam edelim.

 

Sen Anlat Karadeniz, Göz Zamanı, Acayip Hikayeler, Komiser Nevzat ve Kumsaldaki İzler gibi dizileri yönetmiş, tecrübeli bir yönetmendir.

 

Akıncı Dizisi  Yapımcısı

Yapımcı şirket NTC Medya olarak belirtilmekte. Bilmeyenler için hatırlatalım Kırgın Çiçekler, Maria ile Mustafa, Aşk ve Mavi, Zengin ve Yoksul, Can Kırıkları ve Mutlu Ol Yeter dizileri bu yapımcı şirket tarafından kanallara sunulmuştur.

 

Mehmet Yiğit Alp öncülüğünde ilerleyen şirket bu konuda tecrübe ve yeterli donanıma sahip bir şekilde karşımıza çıkıyor. Mehmet Yiğit Alp daha önce 22’den fazla projeye yapımcı olarak katılmıştır.

 

Akıncı Dizisi Senaristi

Senaryo tarafında kalem tutan isim Hakan Kandal oldu. Başarılı senaryo yazarı daha önce Kertenkele, Bizim Hikaye, Kertenkele Yeniden Doğuş dizilerinde yer almıştı.

Kertenkele dizisinin yazarı olması sebebi ile Akıncı dizisine uygun olacağı düşüncesi sosyal medyada kimi kişiler tarafından belirtilmektedir. Umuyoruz ortaya güzel hikayeler çıkacaktır.

 

Aslına bakarsanız yönetim ekibi güçlü görünmekte. Umuyoruz ki ekranlardaki yeri de güçlü ve sağlam olur. Uzun süre hikayeleri ile güzel içerikler sunarlar.

 

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Bu arada Akıncı dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Akıncı Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz