Ana Sayfa Dizi Özetleri Edho Özcan Kimdir ? (Burak Pamuk) Oynadığı Diziler ? Şarkıları ? Yaşı...

Edho Özcan Kimdir ? (Burak Pamuk) Oynadığı Diziler ? Şarkıları ? Yaşı ? Boyu ? Sevgilisi ?

burak pamuk kimdir ?
burak pamuk kimdir ?

Burak Pamuk, hem oyunculuk hem de müzik ile uğraşan isimlerden bir tanesidir. Genç ve yakışıklı oyuncu Burak Pamuk iyi bir eğitim almıştır. Burak Pamuk Oktay Kaynarca ile kuzendir ve eğitimini oyunculuk yönünde alan başarılı sanatçı, son zamanlarda müzikle de ilgilenmekte ve hayranlarını memnun etmektedir.

Ekranların sevilen yapımlarında rol alan Burak Pamuk, 1993 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Üsküdar’da hayata gözlerini açan sevilen isim, yaşamını hala İstanbul’da sürdürmektedir. Günümüzde hala bir oyunculuk ajansına bağlı olarak faaliyet gösteren Burak Pamuk, dizi oyunculuğunun yanı sıra tiyatro oyunculuğu da yapmakta ve başarısından sıkça söz ettirmektedir.

Burak Pamuk Hayatı

Burak Pamuk’u seven bireyler, ünlü ismin hayatı hakkında araştırmalar yapmaktadır. Bu noktada bilinmesi gerekir ki, Burak Pamuk kişisel hayatı ile ön plana çıkmaktan ziyade, başarıları ile ön plana çıkmayı tercih etmektedir. Bu nedenle sevilen ismin hayatına dair pek bilgi bulunmamaktadır.

burak pamuk kimdir
Burak pamuk kimdir

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Drama Ve Oyunculuk lisans eğitimi alan Burak Pamuk, eğitiminden sonra İstanbul’da bulunan çeşitli tiyatro merkezlerine bağlı olarak sahneye çıkmış ve seyirciler tarafından büyük beğeni toplamayı başarmıştır. Daha sonrasında ise 2 televizyon dizisinde yer alarak bilinirliğini arttırmıştır. Son dönemlerde ise çıkarttığı single çalışması, dinleyicilerden tam not almıştır. Çıkarttığı şarkı ise sözleri Enes Danis’e, bestesi de Harun Kaldı’ya ait olan Gelmedi Yaz adlı parçadır.

Burak Pamuk Dizileri

Türk televizyonlarının en ünlü yapımları arasında yer alan Savaşçı ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapımlarında rol alan Burak Pamuk, üstlendiği rolleri layığıyla oynamıştır. Aşağıda yer alan listede dizilerde üstlendiği tollar belirtilmektedir.

  1. Burak Pamuk, 2015 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna dâhil olmuş ve cihan karakterini canlandırmıştır.
  2. 2017 yılında ise Savaşçı dizisinde Türkmen Lideri Tarık rolünü üstlenerek sevenlerini mutlu etmiştir.

Burak Pamuk Tiyatroları

Drama ve Oyunculuk bölümünden mezun olduktan sonra pek çok tiyatro gösterisinde rol alan Burak Pamuk, sayısız tiyatroda rol üstlenmiştir. Ancak en büyük başarısını Romeo ve Jüliet gösterisi ile edinmiştir. Sevilen isim, bu gösteride üstlendiği rolü başarılı bir şekilde oynayarak, tiyatronun ödül almasına vesile olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz