Ana Sayfa Çukur Çukur Saadet Kimdir? Boncuk Yılmaz Dizileri, Yaşı, Boyu

Çukur Saadet Kimdir? Boncuk Yılmaz Dizileri, Yaşı, Boyu

Çukur Saadet Kimdir?

Genç güzel oyuncu Boncuk Yılmaz‘nin canlandırdığı Çukur Saadet kimdir sorusunu cevaplayarak karakteri yakından tanıyalım.

Bu sezon neler olacak? Dedik dedik olanlar oldu, ölenler öldü. Kalan sağlarla devam ediyoruz, bu kadar çok ölümün olması diziyi sıkıcı bir hale sokacak mı, bakalım ilerleyen yeni bölümlerde nasıl olacak göreceğiz.

Dizinin oldukça geniş oyuncu kadrosu var, bundan dolayı senaryo içerisinde harcanabilecek karakter sayısı da fazla. Tabi, bu şekilde çatışmalı ve sürekli tehlike altında olan bir yapıda birileri ölüyor demek biraz yanlış olabilir. Yine de hiç ölmez dediğimiz karakter öldü, tabi bu da diziye oldukça heyecan kattı.

Çukur Oyuncu Kadrosu konumuzu ziyaret ederek tüm oyuncular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çukur Saadet Kimdir?

Çocukluk aşkı Vartolu ile yıllar sonra karşılaşır, tabi bu onun hayatında büyük değişikliklere neden olur, tekrardan aşık olduğu adam ile karşılaşmak, yeni bir hayatın başlangıcı olma yolunda ilerler, mutlu sona ulaşmak ister.

Çocukluğundan beridir Koçovalı ailesi onu yanına almış ver ona kol kanat germiştir. Bu yüzden o aileyi çok sever ve çok sadıktır. Elbette evde olan her şeyden haberi vardır, fakat ağzından bir cümle çıkmaz ve tüm sırları saklar.

Sonuç olarak, sadakati ve sevgisi ile dizinin sevilen isimlerinden biridir. Ailenin ona yaptığı iyiliği unutmaz ve onlara yardımcı olur.

Boncuk Yılmaz Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu

boncuk-yilmaz
Boncuk Yılmaz

Yaşı: 13 Mayıs 1981
Boyu: 1.65 m
Kilosu: 55 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Fethi Kantarcı, Eşi

13 Mayıs 1981 İstanbul doğumludur. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Basın Yayın Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır. Ardından özel oyunculuk dersleri alarak dizi ve film projelerinde yer almaya başlamıştır.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Sessiz Gece dizisi ile elde etmiştir. Ardından performansı beğenilen oyuncu başka projelerde de yer almaya devam etmiştir.

Boncuk Yılmaz dizileri

  • Sessiz Gece
  • Kızlar Yurdu (Boncuk)
  • Sıla (Narin)
  • Mazi Kalbimde Yaradır (Nalan)
  • Bir Yastıkta (Şifa)

Saadet kimdir konumuz burada sonlandı, sonraki konularımızda görüşmek üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz