Ana Sayfa Çukur Çukur Celasun Kimdir? Kubilay Aka Dizileri, Boyu, Sevgilisi

Çukur Celasun Kimdir? Kubilay Aka Dizileri, Boyu, Sevgilisi

Çukur Celasun Kimdir?

Genç oyuncu Kubilay Aka‘nın hayat verdiği Çukur Celasun kimdir sorusunun ayrıntılı şekilde cevaplayalım, karakteri tanıyalım.

Yeni sezonda oldukça olay oluyor, ne yazık ki ölmesini istemediğimiz birkaç isim öldü. Yine de heyecanlı bir sezon bizi bekliyor, bizde bu arada sitemizde eksik olan oyuncuları gönderiyoruz, yani bu dizinin kategorisinden pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Asıl konumuza dönecek olursak, bazı karakterler vardır ki ısrarla yanlış yola saparlar. Şimdi o karakterlerden birini tanıtıyoruz. Tabi bu tür karakterler olmadan da olaylar nasıl gelişsin, senaristlerde biraz haklı.

Çukur Oyuncu Kadrosu konumuzu ziyaret ederek tüm kadro hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çukur Celasun Kimdir?

Mahallenin dışına hiç çıkmamıştır, yani mahallesi onun için hayatıdır. Lakin öfkeli bir kişiliğe sahiptir, bununla beraber bazen ne dediğini bilmez. Buda çevresindeki insanları sinirlendirir ve kızılan biri haline gelir.

Yine de o öfkesinden vazgeçmez, gençliğin verdiği öz güven ile yersiz davranışlarda bulunur. Bu davranışları sonrasında hayatı daha zor bir hal alır.

Asi ve düzene karşıdır, sonuç olarak dizimizin söz dinlemez gencidir. Tabi şuana kadar izlediğimiz bölümlerde bu karakteri her zaman başına iş açtı.

Kubilay Aka Kimdir? Dizileri, Boyu, Sevgilisi

kubilay-aka
Kubilay Aka

Yaşı: 5 Mayıs 1995
Boyu: 1.78 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

5 Mayıs 1995 İstanbul doğumludur. Eğitiminden bahsedecek olursak, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi Bölümü’nü başarı ile bitirdikten sonra bir hava alanında işe girmiştir. Bir müddet sonra Instagram’dan kendisine deneme çekimlerine gelmesi için bir istekte bulunulmuş. Bu sayede Vatanım Sensin dizisi için deneme çekimlerine katılmıştır. Başarılı olan Kubilay Aka için profesyonel oyunculuk dönemi başlamış oldu.

Daha sonraları özel oyunculuk dersleri alarak kendisini geliştirmeye devam eden genç oyuncu şimdiden bazı dizi projelerinde yer edinmeyi başarmıştır. Kubilay Aka sevgilisi yok diye bilinmektedir. Genç oyuncu ilişkisi ile değil de özellikle başarılı oyunculuk haberleri ile gündeme gelmek isteyen biridir.

Kubilay Aka dizileri

  • Vatanım Sensin (Ali Kemal)
  • Çukur (Celasun)

Böylelikle Celasun kimdir konumuz son buldu, diğer yazılarımızda görüşmek üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz