Ana Sayfa Çukur Çukur Selim Koçovalı Kimdir? Öner Erkan Dizileri, Yaşı, Eşi

Çukur Selim Koçovalı Kimdir? Öner Erkan Dizileri, Yaşı, Eşi

cukur-selim-kocovali-kimdir-oner-erkan-dizileri-yasi-esi
Çukur Selim Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde İdris’in 3. oğlu konumundaki Selim Koçovalı kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Öner Erkan dizileri, eşi?

Zamanla müthiş bir izleyici kitlesi elde eden Show TV‘nin sevilen dizisi Çukur‘da sıra Selim Koçovalı‘ya gelmiş bulunmakta! Karaktere hayat veren isim ise Öner Erkan oldu! Karakteri birlikte tanırken sonrasında ise Öner Erkan hakkında daha çok bilgi edinelim.

Dizinin senaryosunu kaleme alan isim Gökhan Horzum olurken yönetmen koltuğunda iki isim karşımıza çıkıyor; Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli bulunmaktadır. Müthiş iş çıkaran bu koca ekibin yapımcısı Ay Yapım olarak karşımıza çıkmaktadır.

Minik bir not, Çukur dizisinin tüm oyuncuları hakkında bilgi almak isterseniz, güzel bir liste hazırladık. Göz gezdirmek için lütfen tıklayınız: Çukur Güncel Oyuncu Kadrosu

Çukur Selim Koçovalı Kimdir?

Selim kendi halinde yapısı ile diğer tüm kardeşlerinden farklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Babasının değerlerini benimsemeyi kabul etmek yerine kendi değerleri için savaşan bir insan haline dönüşmüştür.

Yapısı itibari ile babasının gözüne hiç girememiştir ve devamlı bir hayal kırıklığı olarak karşısına çıkmıştır. İdris’in 3. oğlu olarak ve Yamaç’ın da en küçük abisi olarak yer almaktadır.

Çukur’un eğlence sektörü ile ilgili tüm işlerine bakmaktadır. Eğlence sektöründen iyi anladığı gibi bunun yanında aslında oldukça hin planlar yapabilen bir yapıya da sahip olduğunu vurgulayalım. Oldukça zeki ve çetin planlar yapabilme kabiliyetine sahiptir.

Öner Erkan (Selim Koçovalı)

oner-erkan
Öner Erkan

Yaşı: 4 Ocak 1980
Boyu: 1.85 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: karardan_zar

4 Ocak 1980 İzmir doğumludur. Tecrübeli oyuncu eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır. Yıllar boyunca göstermiş olduğu performans çok beğenilmiştir. Güzel projelerde tecrübeli isimlerle birlikte oynama şansına sahip olmuştur.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimini 2002 yılında yayınlanan Kuzenlerim isimli dizide elde etmiştir. Ardından oyunculuğa hiç ara vermeden birçok dizi ve filmde, kısa filmde yer almaya devam ederken tiyatro oyunculuğunu da bırakmamıştır.

Öner Erkan dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste hazırladık:

  • Kuzenlerim
  • İki Aile (Ferit Pamukcuoğlu)
  • Kahve Bahane (Yılmaz)
  • Deli Saraylı (Ayyar)
  • Üsküdar’a Giderken (Erdem)
  • Kızma Kazan (Öner)
  • Yalan Dünya (Bora Alsancak)
  • Analar ve Anneler (Emin)
  • Bartu Ben (Öner Erkan)
  • Çarpışma (Selim Koçovalı)

Çukur dizisinin karakterlerinden biri olan Selim Koçovalı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayınız…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz