Ana Sayfa Çukur Çukur Emmi Kimdir? Kadir Çermik Dizileri, Yaşı, Boyu, Eşi

Çukur Emmi Kimdir? Kadir Çermik Dizileri, Yaşı, Boyu, Eşi

cukur-emmi-kimdir-kadir-cermik-dizileri-yasi-boyu-esi
Çukur Emmi Kimdir?

Çukur dizisinin zeki ve stratejik karakteri Emmi kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Kadir Çermik dizileri, yaşı, boyu, eşi?

Show TV ekranlarının rekorlar kıran dizisi Çukur ile devam ediyoruz. Dizinin İdris‘ten sonraki en önemli adamlarından biri haline gelen Emmi karakterini birlikte tanıyacağız. Karaktere, güzel performansı ile hayat veren oyuncumuz ise Kadir Çermik oldu! Kadir Çermik dizileri ve daha birçok bilgiyi paylaşarak devam edeceğiz.

Ay Yapım tarafından güzel bir işe imza atılırken, yönetmen koltuğunda ve senarist ekibinde kimlerin olduğuna ufacık tekrar bakalım; dizinin yönetmen ekibi Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli isimlerinden oluşurken, senaryo kısmında ise Gökhan Horzum kalem tutmaktadır.

Minik bir not, Çukur dizisi tüm oyuncu kadrosu ve full cast, bir göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Çukur Tüm Oyuncuları Güncel

Çukur Emmi Kimdir?

İdris Koçovalı’nın en güvendiği insanlar arasında başta gelmektedir. Kendisi oldukça zeki ve stratejik bir yapıya sahiptir. Bu nedenle akıl oyunlarında çok iyi olduğu bilinmektedir.

Zeki ve stratejik dedik, ancak kendisi aynı zamanda şiddet konusunda da hiç aşağı kalır yana sahip değildir. Öfkelendiği veya zarar vermesi gerektiği yerde elini hiç korkak alıştırmaz. Planlı bir şekilde acı çektirmeyi iyi bilir.

Ağırbaşlıdır, ciddi bir yapıya sahiptir. Sözü değerlidir. Güçlü bir azme sahiptir. Sabır konusunda da oldukça hatırı sayılır artıya sahiptir. Dizinin sevilen karakterleri arasında başta gelmektedir.

Kadir Çermik (Emmi)

kadir-cermik
Kadir Çermik

Yaşı: 21 Temmuz 1977
Boyu: 1.75 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: kadircermik

21 Temmuz 1977 Van doğumludur. Tecrübeli oyuncu özellikle tiyatro oyunlarında aktif olarak rol almıştır. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı bitirerek elde etmiştir.

Dizi-film sektörüne ilk girdiği zamanlarda yıllar 2002 idi. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Kuzenlerim dizisinde elde etmiştir. Gösterdiği performans çok beğenilen oyuncu bunun ardından birçok projede yer almayı başarmış ve kendini kanıtlamış, tecrübeli bir oyuncudur.

Kadir Çermik dizileri, daha önce oynadığı diziler:

  • Kuzenlerim
  • Muhteşem Yüzyıl (Lajos)
  • Karadayı (Geveze Ahmet)
  • Kırgın Çiçekler (Necmi)
  • Bana Sevmeyi Anlat (Salih Aydın)
  • Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Kadızade Mehmed Efendi)

Çukur dizisinin Emmi‘si hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayınız…

1 Yorum

  1. Çukur emmi efsane bi adam müthiş oyuncu. En sevdiğim oyuncudur çukur emmi. Çukur emmi siz ne derseniz diyin efsanedir o kadar !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz