Ana Sayfa Cam Tavanlar Cam Tavanlar Ne Zaman Yayınlanacak? Ve Konusu

Cam Tavanlar Ne Zaman Yayınlanacak? Ve Konusu

cam tavanlar konusu ve oyuncuları

Herkesin merakla beklediği cam tavanlar dizisi show tv ve ojo pictures’in ortak olarak yürüttükleri bu dizi ne zaman yayınlanacağı hakkında pek bir bilgi yok fakat cam tavanlar ne zaman yayınlanacak? Bu konuda alt başlıklarda açıklama yapacağız fakat daha showtv den resmi bir açıklama gelmediği için şuan bizde bekliyoruz ve sitemizi sürekli takip ederseniz bu başlık altını düzenleyerek tarihi ekleyeceğiniz.

Cam tavanlar konusuna da değineceğiz fakat klasik türk dizisi mantığının biraz dışında olacağını belirtmek isterim,

cam tavanlar oyuncuları elimizde listesi mevcut haliyle yine alt başlıklarda sizlere bunların da detayını vereceğiz, Hepimizin de bildiği gibi çukur dizisi yavaş yavaş final yaparken ve oyuncuların tek tek ölüp, yeni projelere başlamasının sonucunu cam tavanlar dizisinde rahatlıkla görüyoruz.

Bütün kızların sevgilisi Kubilay Aka artık bu dizide ve çukurda kendini gösterdiği üstün performans ile yine karşımızda romantik erkek olarak karşımıza çıkacak,

Kubilay Aka’ya, Bensu Soral eşlik edecek ve dizide büyük ihtimal aralarında sağlam bir aşk bağlantısı kurulacak,

izlediğimiz fragmanda tamamen bunu anlıyoruz, neyse fazla uzatmadan cam tavanlar konusu hakkında bilgi vermeye başlayalım.

Cam Tavanlar Konusu

Klasik türk dizisi olacağını zaten bir üstteki yazımızda söylemiştik ve sitemizde yayınladığımız diğer makalelerde ise bunları bir çok kez dile getirdik. Cam tavanlar konusu aşk,rekabet,aşk ve azim’in cirit attığı bu dizide Kubilay aka ve Bensu Soral başrol oyunculuğunu üstlenmiş konumdalar.

Cam tavanlar dizisi show tv nin yazdığı açıklamaya göre : ismini kadınların toplumsal hayattaki fırsat eşitsizliğine verilen evrensel addan alıyor. Demesinin üzerine kadın oyunların bu dizide çok daha fazla baskın olacağını anlıyoruz.

Ayrıca 40 yaşındaki güzel Meriç acemi 2007 yılından beri senaristlik yapmaktadır ve kadınların daha ön plana çıktığı dizi bizi bekliyor diyebiliriz.

Cam Tavanlar Oyuncuları

Tam kemik kadro show tv tarafından yayınlandı ve bizde sizlere en sıcak bilgiyi sunuyoruz. Aynı sıralamayı sizlerle hiçbir oynama yapmadan paylaşıyoruz zaten Kubilay aka ve Bensu Soral ikili başrol oyunculuğunu paylaşıyorlar.

Peki bu cam tavanlar dizisi oyuncuları kimler?

 1. Bensu Soral
 2. Kubilay Aka
 3. Hatice Aslan
 4. Ahmet Melih Yılmaz
 5. Beril Kayar
 6. Ayten Soykök
 7. Mehmet Bilge Aslan
 8. Şifanur Gül
 9. Alper Kut
 10. Aziz Caner İnan
 11. Gizem Erdem
 12. İsmail Karagöz
 13. Şehnaz Bölen Taftalı
 14. Cevdet Arıcılar

cam tavanlar kemik kadro diyebiliriz, bu oyuncular arasında aşk ve inatlaşma olacak, listede olmayan ve ara sıra karşımıza çıkacak oyuncuları da yine burada paylaşacağız.

Cam tavanlar ne zaman yayınlanacak?

Aslına bakarsak show tv dahil kimse net bir şey söylemiyor fakat içeride bulunan arkadaşlarımıza göre mayıs 15 itibari ile yayına başlanacak gibi duruyor.

Yani 15 mayıs 2021 tarihinde yayınlanacak, Her ne kadar kesin bilgi olmasa bile elimizde bulunan ve tutanacak tek dalımız bu gibi görünüyor.

Cam tavanlar fragman izle :

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz