Ana Sayfa Dizi Özetleri Harrow 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Harrow 3. Sezonda neler oldu?

Harrow 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Harrow 3. Sezonda neler oldu?

Harrow 4. Sezon ne zaman yayınlanacak
Harrow 4. Sezon ne zaman yayınlanacak

Harrow Dizisi 9 mart 2018 tarihinde ilk başladığında ortalama yarım milyon kişi dizinin bağımlısı oldu ve yıllardır 10 bölüm çizgisini bozmadan devam eden, Bununla birlikte her bölümde farklı konuyu ele alırken ufak ufak sahneler ile birlikte kendi hayatından kesitler vererek ilerleyen ve her sezon 10 bölüm bittiğin de insanın kursağında bırakan ve bir sonraki sezonu iple çektiğimiz zamanlar oldu.

Harrow 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Konusuna değinmeden önce harrow 3. sezonda neler oldu ? Buna cevap verelim ama diziyi izlemeyenleri de düşünerek fazla detaya girmeden anlatacağım ve bunun yanında harrow dizisini çok yakından takip ettiğim için harrow 4. sezonda neler olacak? konusuna da değineceğim.

Ayrıca harrow dizi konusu nedir, her alanda herkesin sıkılmayacağı bu dizi hakkında elimden geldiğince bilgilendirme yapacağım.

Harrow 3. Sezonda neler oldu ?

3. sezona geçiş yaparken covid-19 kesin harrow 3. Sezonu kötü etkileyecek ve 2021 yılında harrow 3. sezon göremeyeceğiz diye üzülüyordum.

Fakat hiçte öyle olmadı ABC TV kadrosu titiz çalışma sonucunda önümüze yine on numara işçilik çıkarttı.

7 şubat 2021 tarihinde yayınlandı ve 400 bin kişinin izlediği harrow 3. sezon geride kaldı ve artık gözler harrow 4. Sezona yöneldi.

Peki maddeler halinde harrow 3. sezonda neler? oldu kısaca yazalım;

  • Harrow james adında oğlu olduğunu öğrendi
  • Dr. Daniel Harrow James’in annesinin öldüğünü öğrendi
  • James 3. Sezonda tamamen dol*ndırıcı tipinde sahne aldı
  • Harrow’un oğlu, kızı Fern’i kendi işleri için kullanmaya başladı.
  • James’in Telefonu Her zaman merak konusu oldu ve kirli işlere maruz kaldı

Genel olarak ise zaten Harrow dizisi ilk sezondan itibaren tamamen farklı konuları ele alan adli tıp patoloğu Dr. Daniel Harrow bizi her bölümde farklı senaryolarla birlikte ufkumuzu genişletiyor ve her cinayetin kesinlikle kusursuz olmadığını bizlere anlatıyor.

Harrow dizi konusu

Suç ve Dramanın birleştiği bunlara ek olarak da her bölümde farklı karmaşık cinayetleri ele alan ve ufak ufak kesintiler ile birlikte adli tıp patoloğu Dr. Daniel Harrow hayatını ele alan Harrow dizi konusu tam da bu üçgende şekillenmeye başlıyor.

Suç dizi, Dram dizisi ve cinayet dizilerini sevenlerin kesinlikle vaz geçemeyeceği türden dizi diyebiliriz.

Bunun yanında aldığımız nefesin, yediğimiz yemeğin dahi bizi öldürebileceğini kanıtları ve teorileri birlikte çözüme ulaştıran harrow dizi konusu hemen hemen her kitleye hitap edeceğine inanıyorum. Türk halkının gizemli dizilerini sevdiğini biliyoruz ve size öneriyorum.

Harrow 4. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Herkesin merakla beklediği harrow 4. sezon ne zaman yayınlanacak? Sadece yakından takip edenlerin dizinin her yönü ile hoşlarına giden tayfanın anlayacağı tarzda yazacağım,

Maddeler halinde detaylıca inceleyim ;

  • harrow 1. Sezon yayınlanma tarihi : 9 Mart 2018
  • harrow 2. Sezon yayınlanma tarihi : 12 Mayıs 2019
  • harrow 3. Sezon yayınlanma tarihi : 7 Şubat 2021
  • harrow 4. Sezon yayınlanma tarihi : şubat – mart 2022 tarihlerinde yayınlanması ön görülüyor.

Aslında yurt dışı kaynakları ve ABC TV’yi incelediğimizde harrow 4. Sezonun onay aldığını fakat covid-19 ‘dan dolayı çekimlerin temmuz 2022 tarihine kadar sarka bileceğini söylüyorlar,

Yani 4. Sezon ile ilgili tam tarih vermemiz doğru olmaz fakat 2021 yılının bu zorlu şartlara rağmen verdikleri sözde durup diziyi yayınladırlar.

Şimdi harrow 4. Sezon ne zaman çıkacak? Cevabı ise : şubat – Temmuz 2022 ayları arasında kesin yayınlanacak gözü ile bakılıyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz