Ana Sayfa Cam Tavanlar Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuları, Konusu ve Senaristi ( Show TV )

Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuları, Konusu ve Senaristi ( Show TV )

Cam Tavanlar Dizisi başrol oyuncuları mutlu şekilde dizi çekimlerine devam ediyor

Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuları, Konusu ve Senaristi ( Show TV )

Cam Tavanlar dizisi televizyon dizisi drama türünün önde gelen dizilerinden biri olmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımını başarılı şirket OJO Pictures üstlenmiştir. OJO Pictures’in yaptığı birçok başarılı dizide vardır. Bunlardan birisi Hekimoğlu dizisidir. Bu dizinin yapımından da Cam Tavanlar Dizisinin de başarılı olacağı görülmektedir. Bu dizi Show TV’de yayımlanmak üzere fragmanı paylaşıldı ve çekimleri hızla devam ediyor. Başarılı Türk senaryo yazarı ve oyuncu olan Meriç Acemi’nin yazdığı başarılı yönetmen Fehmi ÖZTÜRK’ün yaptığı Türk yapımı drama türü olan bir televizyon dizisidir.

Cam Tavanlar Dizisi SHOW TV’de yayınlanacak

Cam Tavanlar dizisinin konusu; Genel olarak konusu, başta rekabet içinde mücadele edip sonra tutkulu bir aşka dönüşen bir film konusu olduğu gözlemleniyor. Bunların yanında kadınların toplumsal hayattaki çalışması, iş zorluğu, toplumsal eşitsizlik karşısında kadınların mücadelesini ele almaktadır. Dizinin oyuncuları ve senaristinin belli alanlarda öne çıkmasıyla bu dizinin de bir aşk ve diğer duyguların bir arada bulunacağı bir dizi olacağı düşünülmektedir.

Cam Tavanlar dizisinin konusu

Teması eşitsizlik, rekabet, intikam, aşk ve azimdir.

Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuları

Ayrıntılar İçin Resme Tıklayın
Kubilay Aka(Cem)
Bensu Soral ( Cam Tavanlar Leyla)
Ahmet Melih Yılmaz
Ayten Soykök
Hatice Aslan
Aziz Caner İnan

Yeni bir dizi olan Cam Tavanlar dizisinin oyuncuları, sevilen ve birçok izleyiciye sahip oyuncuları içinde bulunduran. Cam tavanlar dizisinin başrolünde ünlü isimlerden Bensu SoralLeyla Karakterini, yakışıklı oyuncu Kubilay Aka, Çukur dizisini finali olmadan cam tavanlar dizisi ile anlaşmıştır. Cam Tavanlar Dizisinde ünlü oyuncu Kubilay Aka, Cem Karakterini oynamaktadır. Bunların yanında En Son Babalar Duyar dizisinden adını duyurmuş olan Hatice Aslan ve Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynayan Ayten SOYKÖK, Çukur Dizisinden tanınan harika oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, Yeni Hayat Dizisinde Aziz Caner İnan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan ve sevilen oyuncu Alper Kut’da Cam Tavanlar dizisinde oynayan oyunculardandır.

Cam Tavanlar dizisi nerede çekiliyor?

Cam Tavanlar dizisi, İstanbul’da çekilmektedir. İlerleyen bölümlerde çekimlerinin diğer yakın şehirlere de çekileceği tahmin edilmektedir.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz