Ana Sayfa Dizi Özetleri Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kimdir (Gülper Özdemir)

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kimdir (Gülper Özdemir)

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kimdir

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe rolünü Gülper Özdemir Canlandırmaktadır. 1990 yılında Almanya’da doğan güzel oyuncu 1,76 boyundadır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe Kimdir

Trt1 ekranlarında yayına giren Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Ayşe karakterini Gülper Özdemir canlandırmaktadır. Ayşe karakteri ile dikkatleri çeken başarılı oyuncu Gülper Özdemir, Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe kimdir? Ayşe karakterini kim canlandırıyor gibi sorularla internette sıkça aratılıyor.

Gülper Özdemir Kimdir

Canlandıran: Gülper Özdemir
Yaşı 30
Nereli Sinop
Kilo – Boy 57 – 1,76

 

Gülper Özdemir 18 Kasım 1990’da Almanya Frankfurt’ta dünyaya gelmiştir. 30 yaşında olan güzel oyuncu Almanya’da büyümüş ve orta okul ve lise eğitimini orada tamamlamıştır. Üniversite için Amerikaya giden Gülper Özdemir eğitimlerini tamamladıktan sonra Ay Yapım’dan teklif gelmesi sonucu oyunculuk için Türkiye’ye gelmiştir.

Gülper Özdemir KimdirYurt dışında doğup büyümüş olan Gülper Özdemir hem anne tarafından hem de baba tarafından aslen Sinop’ludur. Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle ekranlarda dikkatleri çeken genç oyuncu birçok güzel projeye imza atmış ve şimdiki rol verdiği karakter Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki Ayşe’dir.

Gülper Özdemir Eğitimi

Almanya’da doğup büyümüş Gülper Özdemir eğitimi ise; orta ve lise eğitimini Almanya’da tamamlamıştır. Almanya’da başladığı Rhein Main University of Applied Sciences/International Business School eğitimini Amerika’da Truman State University’de başarı ile devam ettirip tamamlamıştır. RheinMain University of Applied Sciences okulundan da mezun olmuştur.

Gülper Özdemir’in küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa meraklı olduğunu lise döneminde katıldığı tiyatro oyunlarından anlayabiliyoruz. Paris’te oyunculuk eğitimini de alan oyuncu New York The Living Theatre’da Judith Malina’nın ”No Place To Hide’’ oyununda oynamıştır.

Gülper Özdemir Boy ve Kilo

Güzel fiziği ile dikkatleri çeken oyuncu Gülper Özdemir ile ilgili merak edilen konulardan biri de boy ve kilo olmuştur. Gülper Özdemir 1.76 boyunda ve 57 kilodur.

Gülper Özdemir Burcu

18 Kasım’da dünyaya gelen Gülper Özdemir Akrep burcu oluyor. Akrep burcu kadınlarının direkt gözlerine bakılarak tanınması mümkündür. Gülper Özdemir de güzel gözleri ve çekici bakışlarıyla bir akrep kadını olduğunu ilk bakışta belli etmektedir.

Gülper Özdemir Oynadığı Dizi ve Filmler

Gülper Özdemir Dizi ve Filmleri

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi’nde Ayşe karakterini canlandıran Gülper Özdemir öncesinde de birçok yapımda rol almıştır. İşte Gülper Özdemir’in oynadığı dizi ve filmler:

  • Beyaz Gece (Simge, TV Dizisi 2015)
  • Medcezir (Arya, TV Dizisi 2016)
  • Bana Sevmeyi Anlat (Simge, TV Dizisi 2016)
  • Tutsak (Elif, TV Dizisi 2017)
  • Kara Yazı (Derya Uluçınar, TV Dizisi 2017)
  • Meleklerin Aşkı (Melek, TV Dizisi 2018)
  • Sen Anlat Karadeniz (Hazan, TV Dizisi 2019-2020)
  • Hay Sultan (TV Dizisi 2020)
  • Bir Zamanlar Kıbrıs (Ayşe, TV Dizisi 2021)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz