Ana Sayfa Bir Başkadır Bir Başkadır Sinan Annesi kimdir? Nihal Koldaş Yaşı, Boyu

Bir Başkadır Sinan Annesi kimdir? Nihal Koldaş Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Başkadır dizisinde Sinan Annesi kimdir ve canlandıran Nihal Koldaş yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Başkadır Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Başkadır dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Başkadır Sinan Annesi Kimdir?

Canlandıran:Nihal Koldaş
Yaşı:1956
Nereli:Ankara
Kilosu:70 kg
Boyu:1.65 m
Eşi / Sevgilisi:Haki Biçici

Sinan’ın annesidir. Bir başına kalmıştır. Eşi vefat ettikten sonra Sinan da gidince tek başına evde zor zamanlar geçirmiştir.

Yanlızlıktan kurtulmak adına çevresi ile iletişime geçmiştir. Komşunun oğlu Ercan isimli bir genç yardımcı olmaktadır.

Sorunlu bir annedir, tam oalrak kötü biri olmasa da çocuk yetiştirmek konusunda pek de iyi olduğu söylenemez. Bir garip davranışlar sergilemekte. Ancak kötü biri de denilemez.

Karışık bir karakterdir. Dizide keyifle izleyerek hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Nihal Koldaş Kimdir?

1956 Ankara doğumludur. Tam adı Nihal Geyran Koldaş olarak geçmektedir. Oldukça uzun süredir oyunculuk ve tiyatro yönetmenliği yapmaktadır.

İlk defa 1997 yılında Masumiyet isimli filmde oynayarak sinema dünyasına giriş yapmıştır. İlk profesoynel dizi oyunculuğu tecrübesini Bıçak Sırtı dizisinde Gönül karakterine can vererek elde etmiştir.

Bunun yanında sayısı belirsiz tiyatro oyunu sergilemiş, profesyonel bir oyuncu olarak kendini kanıtlamış, sevilen biridir.

Ulan İstanbul dizisinde Nezaket ve Ağlama Anne dizisinde ise Necmiye karakteri ile karşımıza çıkmıştı. İçerde dizisinde ise Füsun olarak ekranlarda boy göstermiştir.

Son zamanlarda Bir Başkadır dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Sinan Annesi rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Nihal Koldaş Dizileri

  • Bir Başkadır
  • Zemheri
  • Ağlama Anne
  • İçerde
  • Bir Deniz Hikayesi
  • Ulan İstanbul
  • A.Ş.K.
  • Bıçak Sırtı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz