Ana Sayfa Bir Başkadır Bir Başkadır Hayrunnisa Arkadaşı kimdir? Esme Madra Yaşı

Bir Başkadır Hayrunnisa Arkadaşı kimdir? Esme Madra Yaşı

Değerli oyuncu Bir Başkadır dizisinde Hayrunnisa Arkadaşı kimdir ve canlandıran Esme Madra yaşı, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Başkadır Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Başkadır dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Başkadır Hayrunnisa Arkadaşı Kimdir?

Canlandıran:Esme Madra
Yaşı:1987
Nereli:
Kilosu:53 kg
Boyu:1.65 m
Eşi / Sevgilisi:

Hayrunnisa’nın mahalleden arkadaşıdır. Oldukça hırçın bir yapısı vardır. Özellikle kendisine gösterilen yanlış tutumları o da yanlış bir tutum benimseyerek geri karşılamaktadır.

Boyun eğmez ve bildiğini yapan karakteri yüzünden başına olur olmadık şeyler gelmektedir. Hayrunnisa’yı sevmektedir. Birlikte iyi vakit geçirmektedir.

Hayatın, onu nereye götüreceğini çok da önemsememektedir. Ayrıca kendi ayaklarının üstünde duran, kafasına koyduğu şeyi yapan biridir.

Esme Madra Kimdir?

1987 doğumludur. Annesi Piyale Madra karikatürist, babası Ömer Madra ise yazarlık yapmaktadır. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’ni bitirerek elde etmiştir.

Oyunculuk eğitimlerinin ardından derhal projelerde yer almak için seçmelerde bulunmuştur. Birçok kısa film ve film deneyimleri olmuştur. Yazarı, yönetmeni ve yapımcısı olduğu projeleri vardır.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Masum dizisinde Hemşire rolü ile elde etmiştir. Sonrasında Vatanım Sensin dizisinde Zehra karakterine hayat vermiştir.

Gösterdiği başarılı performanslar ile konuşulmaya devam eden Esme Madra, gelecek için önemli oyuncular arasında görülmektedir.

Son zamanlarda Bir Başkadır dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Hayrunnisa Arkadaşı rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Esme Madra Dizileri

  • Bir Başkadır
  • Vatanım Sensin
  • Masum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz