Ana Sayfa Bir Başkadır Bir Başkadır Gülan kimdir? Derya Karadaş Yaşı, Boyu

Bir Başkadır Gülan kimdir? Derya Karadaş Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Başkadır dizisinde Gülan kimdir ve canlandıran Derya Karadaş yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Başkadır Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Başkadır dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Başkadır Gülan Kimdir?

Canlandıran:Derya Karadaş
Yaşı:4 Mayıs 1981
Nereli:İstanbul
Kilosu:55 kg
Boyu:1.63 m
Eşi / Sevgilisi:Haki Biçici

Gülbin’in kardeşidir. Örtülü bir kadındır. Gülbin ile anlaşmakta büyük zorluk çekmektedir. Gülbin de Gülan da birbiri ile büyük kin ve nefret ağının içerisine düşmüşlerdir.

Kardeşinin psikoloji bilgileri ile doktorluk taslmasından nefret etmektedir. Kendisi okumadı diye okuyan Gülbin kardeşinin her şeyi söyleme ve yapma hakkı varmış gibi davranmasına müsaade etmeyecek.

Hırçın ve öfkeli bir yapısı var. Özünde kardeşini de ailesini de sevmektedir. Ancak büyük bir psikolojik sorunun ortasına düştüğünün farkında değildir.

Sözleri devamlı kavgaya ve gürültüye teşvik etmektedir.

Derya Karadaş Kimdir?

4 Mayıs 1981 İstanbul doğumludur. Aslen Bingöl, Kürt, Alevi kökenlidir. Başarılı oyunculuğu dikkatleri üzerine çeken Derya Karadaş, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro Eğitimi alarak kendini oyunculuk alanında geliştirmiştir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Yalan Dünya dizisinde Zerrin İffet rolü ile elde etmiştir. İlk dizi projesinde çok sevildi ve burada 67 bölüm oynama fırsatı elde etti.

Bu şekilde oyunculuğu iyice gelişmiş ve Türkiye tarafından bilinen bir oyuncu haline gelmiştir.

Ardından Güldür Güldür Show dizisinde ekibe katılarak Aysel karakterine hayat vermiştir. Jet Sosyete dizisinde ise Safiye Yüksel karakteri ile ekranda boy göstermeye devam etmiştir.

Son zamanlarda Bir Başkadır dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Gülan rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Derya Karadaş Dizileri

  • Bir Başkadır
  • Jet Sosyete
  • Güldür Güldür Show
  • Yalan Dünya

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz