Ana Sayfa Bir Başkadır Bir Başkadır Meryem kimdir? Öykü Karayel Yaşı, Boyu

Bir Başkadır Meryem kimdir? Öykü Karayel Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Başkadır dizisinde Meryem kimdir ve canlandıran Öykü Karayel yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Başkadır Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Başkadır dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Başkadır Meryem Kimdir?

Canlandıran:Öykü Karayel
Yaşı:20 Ağustos 1990
Nereli:İstanbul
Kilosu:50 kg
Boyu:1.62 m
Eşi / Sevgilisi:Can Bonomo

Meryem’in bir sorunu vardır. Daha önce birkaç defa bayılma yaşamıştır. Girdiği tüm tıbbi testlerde bayılmanın sebebini fiziksel olarak saptayamadılar.

Ardından psikolojik bir şey olabilir düşüncesi ile hastanenin psikiyatr alanına sevk ettiler. Meryem, oldukça zeki ve güzel bir genç kızdır.

Doktor hanım (Peri) ile görüşmeden önce de Ali Sadi Hoca’ya danışmıştır. Hatta hocanın kendisi de gitmesi gerektiğini belirtmiş ama orada neler konuştuğu hakkında da bilgi edinmek istemiştir.

Meryem, abisi yengesi ve abisinin 2 çocuğu ile birlikte yaşamaktadır. Gündelikçidir. Evlere temizliğe gider. Maddi anlamda zorlandıkları bir dönemdir.

Oldukça temiz ve dürüst kişiliği ile ev işlerine yardım eder, hayatını geçindirir.

Öykü Karayel Kimdir?

20 Ağustos 1990 İstanbul doğumludur. Öykü Karayel‘in Ezgi Karayel isminde ikiz kardeşi vardır. Eğitimini Çemberlitaş Kız Lisesi’nden sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Henüz üniversitede öğrenci iken katıldığı seçmelerde Güzel Şeyler Bizim Tarafa adlı tiyatro oyununda oyuncu olarak seçildi. Ardından Efes Özel Ödülü ve Genç Yetenek Ödülü’nü aldı.

Böylelikle yapımcılardan Ece Yörenç ve Kerem Çatay‘ın ilgisini çekmiştir. 20 Yaşında oyuncu olarak müthiş bir performans göstermeye başlamıştır.

İlk profesyonel dizi oyunculuğunu tecrübesini de Kuzey Güney dizisinde Cemre Çayak rolünü oynayarak elde etmiştir.

Bu noktadan sonra oyunculukta iyice gelişem Öykü Karayel, Kara Para Aşk ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizilerinde de oynama fırsatı elde etmiştir.

Son zamanlarda Bir Başkadır dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Meryem rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Öykü Karayel Dizileri

  • Bir Başkadır
  • Jet Sosyete
  • Muhteşem İkili
  • Kalp Atışı
  • Muhteşem Yüzyıl: Kösem
  • Kara Para Aşk
  • Kuzey Güney

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz