Ana Sayfa Bir Başkadır Bir Başkadır Yasin kimdir? Fatih Artman Yaşı, Boyu

Bir Başkadır Yasin kimdir? Fatih Artman Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Başkadır dizisinde Yasin kimdir ve canlandıran Fatih Artman yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Başkadır Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Başkadır dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Başkadır Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Başkadır Yasin Kimdir?

Canlandıran:Fatih Artman
Yaşı:13 şubat 1988
Nereli:Ankara
Kilosu:86 kg
Boyu:1.89 m
Eşi / Sevgilisi:Bilinmiyor.

Yasin, büyük sıkıntılar çekmektedir. Eskiden bir komando olarak görev yapmıştı. Gelince marangoz olarak çeşitli işler yaptı. Ardından bir süre sonra işler kötü gitti.

Yasin’in bu noktada ailesine bakması için çalışmaya devam etmesi gerekmekteydi. Bir gece kulübünde bodyguard olarak çalışmaya başladı. Gücü kuvveti yerinde biridir.

Ödemesi de güzel olduğu için geçici olarak bu işte çalışmaya devam etmektedir. Karısı Ruhiye’nin durumu kötüdür. Başından kötü olaylar geçmiştir. Karısı son 2 yıldır kötü durumda olduğu için evin neşesi iyiden iyiye kaçmıştır.

Tüm bu durumlar Yasin’i gerçekte ve giderek öfkeli bir yapıya bürünmesine sebep olmaktadır.

Dürüst ve iyi niyetli bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Fatih Artman Kimdir?

13 Şubat 1988 Ankara doğumludur. Eğitimini Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Sevilen oyuncu daha sonraları birçok tiyatro oyununda yer almayı başarmış ve kendini oyunculuk alanında yetiştirmiştir.

Boyu ve kilosu sebebi ile oldukça iri bir yapıya sahip olması, oyunculukta gösterdiği performans sebeplerinden dolayı tercih edilen bir oyuncu olmuştur.

İlk profesyonel dizi tecrübesini Leyla ile Mecnun dizisinde Harun rolü ile 2011 yılında elde etmiştir. Ayrıca net bir şekilde belirtmek gerekir ki Türkiye’nin, kendisini tanıması Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisi olmuştur.

Son zamanlarda Bir Başkadır dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Yasin rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Fatih Artman Dizileri

  • Bir Başkadır
  • Menajerimi Ara
  • Jet Sosyete
  • Vatanım Sensin
  • Son Destan
  • Beş Kardeş
  • Behzar Ç.: Bir Ankara Polisiyesi
  • Leyla ile Mecnun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz