Ana Sayfa Diziler Baş Belası Şahin Kimdir  (Seçkin Özdemir)

Baş Belası Şahin Kimdir  (Seçkin Özdemir)

ATV ekranlarında yaz dizisi olarak yeni sezon hayatına başlayan Baş Belası dizisi hem konusu hem de oyuncuları ile yedisinden yetmişine kadar herkesin takdirini toplamayı başardı. Oyuncu kadrosunda birçok başarılı ismin yer aldığı dizide reytingleri ilk andan beri çok iyi yerlerde olması ile ön olana çıkıyor. ARC film ile ekranlarda yerini almaya başlayan dizi yönetmen koltuğunda Murat Onbul bulunmaktadır. Senaryo yazarlığında dikkatleri çeken isimler; Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Ahmet Orçun Okşar ve Ramazan Demirli olurken konusu ile herkeste ayrı bir merak uyandırmayı başarmaktadır. Bir yandan da dizideki başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çeken Baş Belası Şahin Kimdir sorusu en çok araştırılanlar arasında yer almaya devam ediyor. Şahin karakteri ile dizide yerini alan Seçkin Özdemir kimdir sorusu merak edilenler arasında. Gerçekten de herkesin merak ettiği Seçkin Özdemir kimdir?

Seçkin Özdemir kimdir?

Seçkin Özdemir kimdir sorusu merak edilenler arasında yer alıyor. Sinop sınırlarında 25 Ağustos 1981 tarihinde dünyaya gelen Seçkin Özdemir; bir süre sunuculuk ve DJ olarak ekranlara gelmiştir. İlköğretim ve ortaöğretim hayatını İstanbul sınırlarında tamamlamıştır. Kocaeli iktisat bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Müjdat gezen sanat merkezinde tiyatro eğitimleri almıştır. 2008 yılında ilk olarak Yaban gülü isimli dizi ile ekranlarda yerini alan Seçkin Özdemir; kariyer hayatına 2012 yılında yayınlarına başlayan Al yazmalım dizisinde olan İlyas karakteri ile ün kazandı.

My Radio içerisinde 5 ay boyunca görev aldıktan sonra drive time sınırlarında interaktif bir radyo Show programı sundu. İlk ününü kazandıktan sonra ne kadar başarılı bir karakter olduğunu göstermiş ve bu şekilde herkesin gönlünde yer edinmiştir. Şu an ATV ekranlarının yeni sezon dizisinde rol alırken üstün başarısından ötürü birçok yapımdan teklifler almaya devam etmektedir. Hem dış görünümü ile hem de başarısı ile dikkatleri çeken genç oyuncu sosyal medya hesaplarını aktif kullanmaktadır.

Seçkin Özdemir rol aldığı yapımlar…

Seçkin Özdemir rol aldığı yapımlar ile de dikkatleri çekmektedir. Sektöre girdiği ilk andan bu yana kadar birçok yapımda yerini almıştır. Bu sayede birçok kişinin gönlünde yer edinmeyi başarmıştır.

 1. 2008 Yaban Gülü Burak Yardımcı Karakter
 2. 2011 – 2012 Al Yazmalım İlyas Avcı Başrol
 3. 2012 Muhteşem Yüzyıl Leo Yardımcı Karakter
 4. 2013 – 2014 Bir Aşk Hikayesi Korkut Ali Başrol
 5. 2014 Günahkar Ali Yusuf Tan Başrol
 6. 2015 Racon Ailem İçin Adnan Korhan Başrol
 7. 2015 – 2016 Acı Aşk Bulut Ocak Başrol
 8. 2016 – 2017 Kiralık Aşk Pamir Marden Başrol
 9. 2017 Ateş Böceği Barış Buka Başrol
 10. 2017 Bir Nefes Yeter Yaman Başrol
 11. 2018 Tehlikeli Karım Alper Boztepe Başrol
 12. 2021 Baş Belası

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz