Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Yelda Yiğiter Kimdir? Neşe Baykent Yaşı, Kilosu, Eşi

Afili Aşk Yelda Yiğiter Kimdir? Neşe Baykent Yaşı, Kilosu, Eşi

Afili Aşk dizisinde Yelda Yiğiter karakteri kimdir? Karaktere hayat veren Neşe Baykent yaşı kaç, kilosu, eşi kimdir? İşte detaylar!

Yaz dizisi olarak başlayan ve ekranlarda yeni sezon için de yer bulan Afili Aşk dizisi gün geçtikçe izleyici kitlesini artırmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarının sevilen dizisinde karakterleri daha yakından tanıyalım. Ayrıca bu karakterlere hayat veren oyunculara birlikte bakalım.

Afili Aşk Yelda Yiğiter Kimdir? Karakter Tanıtımı

Yelda 40 yaşlarında oldukça güzel bir kadındır. Kendisinin kültürlü olması ve iyi bir okulda eğitim görmüş olması onu oldukça bilgili yapıyor. Bunun yanında hepsinin üzerine bir de eski manken olması dolayısı ile oturuşu kalkışı yürüyüşü oldukça hoştur. Muhsin Bey’le tanışıp evlenmesi üzerine podyumdan ayrılan Yelda bilgisine, kültürüne ve eğitimine rağmen İstanbul Sosyetesi’ne tam anlamı ile girememiştir. Bu sorumluluğu oğlundan bekleyen Yelda belirtmek gerekir ki Muhsin’in ikinci eşidir. Gençliğinde güzelliği ve bilgisi ile ortalığı kasıp kavuran Yelda Afili Aşk dizisinde oldukça önemli bir yer tutuyor.

Neşe Baykent Yaşı Kaç? Boyu ve kilosu? Eşi Kimdir?

nese-baykent-yelda-yigiter
Neşe Baykent

2 Haziran 1975 İzmir doğumludur. Kahverengi gözlere sahip Baykent, 1.66 m boyu ve 56 kg’dır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Yer aldığı projelere birlikte göz gezdirelim:

  • Şellale
  • Kınacılar Konağı
  • Kurt Seyit ve Sura
  • Kara Sevda (Vildan)
  • Şahin Tepesi (Nilüfer)
nese-baykent-esi
Neşe Beykent Eşi ve Çocuğu

Başarılı oyuncunun performansı oldukça güzel görünüyor. Gelecek zamanlarda da kadroda yer alacağı ön görülüyor. Esmer bir beyefendi ile mutlu bir aile yaşamı bulunmaktadır. Ancak ismi konusunda bilgi sahibi olmadığımızı belirtelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz