Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Volkan Çekerek Kimdir? Serkay Tütüncü Boyu, Yaşı

Afili Aşk Volkan Çekerek Kimdir? Serkay Tütüncü Boyu, Yaşı

Farklı ve afili olayların yaşandığı dizide Volkan Çekerek‘in canlandırdığı Afili Aşk Volkan Çekerek kimdir cevabını açıklayalım.

Suç ortağı olarak adlandırabileceğimiz bu karakter ile dizi daha eğlenceli hale geliyor. Bakalım ilerleyen bölümlerde şakayı ve komediyi arttıracaklar mı? Şahsen beni güldüren aşk dizilerini daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.

Afili Aşk Volkan Çekerek Kimdir?

Biraz şımarık tavırlara sahip olsa da iyimser ve rahatlığı ile tanınır. Fakat kötü biri değildir, hatta baş kahramanımız Kerem’im en yakın arkadaşıdır. Fakat, rahatlığı yüzünden bazen başına küçük olaylar gelir.

Neşesi ile diziye farklı bir hava katan karakterdir. Reddedilmek veya rezil olmak onun için hiçte önemli değil. Böyle bir inanın bile mutlaka bir hayali vardır, bu karakterin ise hayali kahve dükkanı açmak. Bu yüzden kendini geliştirmek ister. fakat karşına çıkan zorluklar da hemen pes etmeye ve vazgeçmeye meyillidir.

Sonuç olarak iyimser, rahat ve birazda gamsız olan Volkan Çekerek karakteri dizinin komedi kaynağıdır. Biraz da Kerem’in başına iş açan, onunla beraber küçük yaramazlıklar yapan bir arkadaştır.

Serkay Tütüncü Kimdir? Boyu, Yaşı, Dizileri

serkay-tutuncu-volkan-cekerek
Serkay Tütüncü

7 Şubat 1991 İzmir doğumludur. Göz rengi kahverengi, boyu 1.78 ve ağırlığı 76 kg olan genç oyuncuyu Survivor ve İnsanlık Sucu isimli diziden hatırlıyoruz.

Ege Üniversite’sinde eğitim almış. Aynı zamanda İzmirspor, Balçovaspor ve Alaçatıspor takımlarında forma giymiştir. Fiziksel özellikleri gayet yeterli ve üstlendiği genç rahat karakteri için gayet yeterli. Bakalım oyunculuk eğitimi almadığından yani fakülte de almadığından dolayı bir sorun çıkacak mı? Yine de şuanda gayet üstesinden geliyor ve bekleneni veriyor.

Yer aldığı tüm projelere birlikte bakalım:

  • Para Bende (2016)
  • Survivor (2016)
  • İnsanlık Suçu (Gökhan Gökdemir)

Afili Aşk oyuncu kadrosu konumuza bakarak diğer tüm oyuncular hakkında bilgi edinebilirsiniz. Elbette sitemizden sevdiğiniz farklı diziler hakkında makaleler mevcut.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz