Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Ayşe Özkayalı Kimdir? Burcu Özberk Yaşı, Kilosu

Afili Aşk Ayşe Özkayalı Kimdir? Burcu Özberk Yaşı, Kilosu

Afili Aşk Ayşe Özkayalı karakteri kimdir? Afili Aşk dizisi oyuncularından Ayşe’yi canlandıran Burcu Özberk yaşı, kilosu ve sevgilisi kimdir?

Ayşe karakterini yakından tanıdıktan sonra bu karaktere hayat veren Burcu Özberk hakkında bilgiler paylaşalım. Kanal D‘nin sevilen dizisi Afili Aşk giderek büyük izleyici kitlesini elde etti. Dizinin takipçileri, karakterleri daha iyi tanımak istiyorlarsa doğru adresteler!

Afili Aşk Ayşe Özkayalı Kimdir? Karakter Tanıtımı

afili-ask-burcu-ozberk-1
Burcu Özberk

Ayşe henüz oldukça gençtir. Yaşı 20 yaşlarının üzerindedir. Karakter özellikleri başında güzel olması ve iyi olması ile ön plana çıkmaktadır. İyilik konusunda gerçekten melek gibi olduğu düşünülebilir. Ancak başından geçen bazı olaylardan dolayı öyle bir kötülük yapar ki bu yaptığı ilk kötülük olacaktır. Bu kötülüğü dizi içerisinde izleyerek görelim. Ayşe geçmişinde ailesinden ve sevdiklerinden çok büyük darbeler almıştır. Aldığı bu darbeler bir süre sonra onu maalesef kötülük yapmaya itecektir. Yaptığı bu kötülük neticesinde hayatı tamamen değişen Ayşe’yi gelecek zamanlarda hangi maceralar bekliyor birlikte göreceğiz.

Burcu Özberk, Yaşı, Boyu, Sevgilisi, Önceki Dizileri

afili-ask-burcu-ozberk-2
Burcu Özberk

Afili Aşk dizisinde Ayşe Özkayalı karakterini oldukça güzel bir performans ile oynayan güzel oyuncu Burcu Özberk‘i daha yakından tanıyalım. Burcu Özberk daha önce hangi dizilerde oynadı? Yaşı ve kilosu kaçtır? Tüm bu konular hemen sizlerle!

12 Aralık 1989 Eskişehir doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Burcu Özberk boy 1.63 m ve kilosu 53’tür. Özberk‘in burcu Yay burcudur. Henüz daha Konservatuvar’da öğrenci iken Muhteşem Yüzyıl dizisinde aktif rol alarak Huri Cihan Sultan‘ı canlandırmıştır. Burcu Özberk daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste yaptık:

  • Muhteşem Yüzyıl (Huri Cihan Sultan)
  • Güneşin Kızları (Nazlı Yılmaz)
  • Şahane Damat (Melike)
  • Aslan Ailem (Burcu)

Yalnızca oynadığı dizileri listemize aldığımızı belirtelim. Başarılı performansı ve güzelliği ile ekranlarda görmeye devam edeceğimiz Burcu Özberk’in sevgilisi bazı magazin haberlerinde görüldüğü üzere Ulaş Kıyak (Fenerbahçe Voleybol Takımı Pasörü, 37 yaşında) olduğu bilinmektedir.

Eğer dizinin diğer oyuncuları hakkında bilgi edinmek isterseniz Afili Aşk oyuncu kadrosu adlı konumuza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz