Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu 10 Bin Adım Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

10 Bin Adım Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

10 Bin Adım dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

10 Bin Adım ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

10 Bin Adım hangi kanalda? Dizi için yayın platformu Gain oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

10 Bin Adım Yönetmeni

Dizinin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Duygu Güzelmeriç yer almakta. Kendisi daha önce Usta isimli filmde yardımcı yönetmen olarak görev yapmıştı.

Film 2009 senesinde çıkmış ve Bahadır Karataş tarafından yönetilmişti. Yetkin Dikinciler, Şevket Çoruh gibi isimler yer almaktaydı.

10 Bin Adım Yapımcısı

Dizinin yapımcı şirketi Zamkinos Film tarafından yapılmaktadır. Ali Faruk Özerten yönetimindeki şirket daha önce bu isimde bir iş gerçekleştirmemişti.

Ancak Ali Faruk Özerten‘in daha önce 11’den fazla projede yapımcı oalrak yer aldığını belirtelim. Kendisi daha önce 50 m² ve Atiye dizisinde yapımcı olarak yer almıştı.

Ayrıca Beni Bırakma, Silsile, Annemin Yarası ve Futbol gibi yapımlarda yapımcı olarak görevlerini yerine getirmişti.

10 Bin Adım Senaristi

Senaryo tarafında Devin Özgür Çınar, kalem tutan isim oldu. Kendisi dizide hem başrol oyuncusu hem de senarist olarak yer almakta. Daha önce 20’den fazla yapımda oyuncu olarak yer almıştı.

Bunlara Kalbimdeki Deniz, Sevdaluk, Türk Malı, Parmaklıklar Ardında ve Karanlıkta Koşanlar dizilerini örnek gösterebiliriz.

Kendisi, profesyonel anlamda ilk defa senarist olarak bir yapımda yer almaktadır. Başarılı bir iş çıkaracğaından şüphemiz yok. İyi keyifler dileriz!

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada 10 Bin Adım dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: 10 Bin Adım Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz