Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Cansu kimdir? Çağla Çukurova Sevgilisi

Beni Bırakma Cansu kimdir? Çağla Çukurova Sevgilisi

Genç oyuncu Beni Bırakma Cansu kimdir ve canlandıran Çağla Çukurova dizileri, Çağla Çukurova yaşı, Çağla Çukurova boyu ve Çağla Çukurova sevgilisi gibi diğer detaylar.

 

Beni Bırakma Cansu kimdir?

Canlandıran: Çağla Çukurova
Yaşı: 1994
Nereli: İstanbul
Kilosu: 54 KG
Boyu: 1.78 m
Eşi / Sevgilisi: Emrah Akduman

 

Annesi Esin hanımdır, Esin hanım ne yazık ki kızını evlendirmek için biraz zorlar, çükü tek şansının bu olabileceğini düşünür, ve annesi biraz da parayı sever, zaten kızını bu yüzden evlendirmek ister.

Karakterimiz ise bu baskılar ile beraber üniversite okumaya devam etmektedir, ve tabi diğer hayat sıkıntıları ile de mücadele etmektedir.

 

Çağla Çukurova kimdir?

1994 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu güzellik yarışması ile adını duyurmuştur. Miss Turkey 2016 yarışmasında International Kraliçesi seçilmiştir, fakat daha sonradan yarışmadan çekilip ödülü iade etmiştir.

Lisans olarak asıl alanı ODTÜ Makine Mühendisliği idi, fakat oyunculuğa olan tutkusu sayesinde sonradan bu alana yönelmiştir.

İlk projesi bu dizidir, ve üstlendiği rolün üstesinde gayet geliyor. Güzel oyuncuyu ilerleyen yıllarda daha iyi ve önemli rollerde görebileceğimizi düşünüyoruz.

 

Çağla Çukurova dizileri

  • Bu proje genç oyuncunun ilk projesidir.

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz