Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu 10 Bin Adım Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

10 Bin Adım Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

10 Bin Adım dizisi tüm oyuncuları, 10 Bin Adım güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. 10 Bin Adım Yeni gelen oyuncular, 10 Bin Adım giden oyuncular!

Zamkinos Film tarafından hazırlanan 10 Bin Adım dizisinde birçok yeni oyuncu dahil olmaya devam ediyor. Ekip arkadaşlarını aşağıda liste halinde görebilirsiniz.

Kadroda bulunan isimer arasında başrol Engin Günaydın, ve Devin Özgür Çınar olacağı haberi birçok hayranını çok sevindirdi. İkilinin birlikte iyi işler başaracağını düşünmekteyiz.

Not: Dizi kadrosu çekim için sete çıktı. Ancak oyuncuları hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır. Bu sebeple bilgi edindikçe sizlere sunacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

10 Bin Adım dizisi ne zaman? Şu an için yayın tarihi belli olmadı.

10 Bin Adım dizisi hangi kanalda? Dizi için düşünülen platform Gain oldu!

 

Genel Bilgiler  
Tür:
Ülke: Türkiye
Kanal: Gain
İlk Bölüm Tarihi:

 

 10 Bin Adım Oyuncuları, 10 Bin Adım Kadrosu

 

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Engin Günaydın
Devin Özgür Çınar
Yeni oyuncular eklenecek.
Yeni oyuncular eklenecek.

 

10 Bin Adım Konusu

Dizi için özel olarak bir konu içeriği şu an için belirtilmedi. Bir süre sonra bizleri tekrar ziyaret edebilirseniz konu ile ilgili özet bilgisini görebilirsiniz.

Not: Konu düzenlenecek.

 

10 Bin Adım Fragmanı

Henüz fragmanı veya tanıtım videosu yayınlanmamıştır. Resmi olarak yayınlandığı gibi burada sizlere sunacağız. Bizleri takip etmeye devam edin!

 

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: 10 Bin Adım Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

10 Bin Adım oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz