Ana Sayfa Oyuncular Zümrüdüanka Zümrüt Kimdir? Ceren Yılmaz Yaşı, Boyu

Zümrüdüanka Zümrüt Kimdir? Ceren Yılmaz Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt kimdir ve canlandıran Ceren Yılmaz, eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Zümrüdüanka Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Zümrüdüanka dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Zümrüdüanka Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Zümrüdüanka Zümrüt Kimdir?

Canlandıran:Ceren Yılmaz
Yaşı:3 Haziran 1990
Nereli:Samsun
Kilosu:53 kg
Boyu:1.73 m
Sevgilisi, Eşi

Henüz yirmili yaşlarında çok da güzel bir kız. 2 kardeşi ve annesi ile babası vardır. Oldukça fakir ve zor zamanlar geçirmekteler. Kuloğlu ailesi olarak Körkuyu Mahallesi’nde ikamet ediyorlar.

Zümrüt’ün kalbi Demirkan ailesinin torunu olan Serhat’a düşmüştür. Ancak bunu sır olarak kalbinde saklamaktaydı. Ayrıca ailesini geçindirmek için Demirkan ailesinin sahibi olduğu fabrikada çalışmaktaydı.

Kazandığı para elbette 5 kişinin karnını doyurmaya yetmiyordu. Bu sebeple elinden geleni yapsa da ailesinin durumu aklından çıkmıyor. Ancak yine de azimli ve umutlu davranışlar sergilemektedir.

Çalışkan ve azimli bir kızdır. Zor durumlara göğüs gerebilecek bir güçtedir. Annesi ise kendisine zor zamanlar yaşatmakta, hayatını yaşanmaz hale getirmektedir.

Serhat’ın Suriye’de şehit düştüğü haberini aldığında acısını kalbine gömmüş e derin bir kedere tutulmuştur.

Ceren Yılmaz kimdir?

3 Haziran 1990 Samsun doğumludur. Eğitimini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Tasarımı Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

7 yaşlarından beri oyunculuk alanına ilgi duymakta ve belediyenin tiyatro bünyesinde yerini almaktadır. Çizim üzerine olan yeteneği sebebi ile dekor alanına yönelmek isteyip bu hedefini Kocaeli Üniversitesi ile elde etmiştir.

2012 Miss Turkey yarışmasında finale kadar çıkmayı başarmış oldukça güzel ve boyu yerinde olan bir kadındır. Bunun yanına azim ve çalışma da eklenince ortaya oldukça sevilen bir sanatçı çıkıyor.

Güzel oyuncu 2016 Yılında Craft Oyunculuk Okulu‘nu ve Eric Morris tekniğini öğrenerek bitirdi. Kendisini özel oyunucluk dersleri ile donatan başarılı oyuncu için teklifler bir bir gelmeye başladı.

İlk profesoynel dizi oyunculuğu tecrübesini 2013 yılında Yağmurdan Kaçarken dizisinde 8 bölüm oynayarak elde etmiştir. Sonrasında Filinta dizisinde 15 bölüm Hatice karakterine hayat vermiş ve Deli Gönül dizisinde 10 bölüm Şule rolünü oynamıştır.

Son zamanlarda Zümrüdüanka dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Zümrüt rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Ceren Yılmaz Dizileri

  • Zümrüdüanka
  • Deli Gönül
  • Filinta
  • Yağmurdan Kaçarken

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz