Ana Sayfa Oyuncular Zümrüdüanka Işık Kimdir? Beste Ilgın İlkbahar Yaşı, Boyu

Zümrüdüanka Işık Kimdir? Beste Ilgın İlkbahar Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Zümrüdüanka dizisinde Işık kimdir ve canlandıran Beste Ilgın İlkbahar boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Zümrüdüanka Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Zümrüdüanka dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Zümrüdüanka Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Zümrüdüanka Işık Kimdir?

Canlandıran:Beste Ilgın İlkbahar
Yaşı:20 Temmuz 2015
Nereli:Aydın, Söke
Kilosu:21- 25 kg
Boyu:1.11 – 1.15 m
Sevgilisi, Eşi

Cihan’ın kızıdır. Babasını çok seviyor. Ancak babası alkol batağına düşmüş durumda. Kendisine bakacak hali bile kalmamış. Kızına gereken özveriyi sağlayamıyor.

Işık, oldukça zeki ve güzeller güzeli bir kızdır. Babasının davranışları sebebi ile giderek hüzünlenmeye başlamıştır. 5 yaşındadır ama sanki 15 yaşında gibi olmuştur.

Yaşının ilerisinde yaşamaya başlamıştır. Minik kalbi, öğrendiği şeyler karşısında giderek ağırlaşmaktadır. Ne var ki çevresindeki herkes Işık’ı çok sevmektedir. Bu sevgi çemberi Işık için vazgeçilmez bir ortam haline gelmektedir.

Beste Ilgın İlkbahar kimdir?

20 Temmuz 2015 doğumludur. Ayşe İlkbahar ve Ferdi İlkbahar‘ın kızıdır. Hande Aytar Cast Ajansı bünyesindedir.

Çocuk oyuncu olarak oldukça yetenekli ve müthiş roller ile karşımıza çıkmaktadır. Bale, yüzme ve drama eğitimleri almaktadır. Giderek kendini geliştirerek çekirdekten bir oyuncu haline gelecektir.

Gösterdiği performanslara bakılacak olursa, gelecekte başarılı oyuncu olma potanesiyeli oldukça yüksektir.

İlk kez Zuhal Topal Yemek Programı‘nda 2019 senesinde kamera karşısına geçmişti. İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini de Zümrüdüanka dizisinde elde etmiştir.

Son zamanlarda Zümrüdüanka dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Işık rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Beste Ilgın İlkbahar Dizileri

  • Zümrüdüanka

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz