Ana Sayfa Oyuncular Zümrüdüanka Cihan Kimdir? İsmail Hacıoğlu Yaşı, Boyu

Zümrüdüanka Cihan Kimdir? İsmail Hacıoğlu Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Zümrüdüanka dizisinde Cihan kimdir ve canlandıran İsmail Hacıoğlu, eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Zümrüdüanka Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Zümrüdüanka dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Zümrüdüanka Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Zümrüdüanka Cihan Kimdir?

Canlandıran:İsmail Hacıoğlu
Yaşı:30 Kasım 1985
Nereli:İstanbul
Kilosu:74 kg
Boyu:1.86 m
Sevgilisi, EşiDuygu Kumarki (2016-2020)

Çok çekmiş bir adamdır. Çekmeye de devam etmektedir. Tüm ailesini kaza kaybetmişti. Bu sebeple yanlız büyümüştü. Kendi ayaklarının üstünde durmaya çalışıyor ve bir yandan da geçimini sağlamak için elinden geleni yapıyordu.

Zaman geldi geçti ve sonunda bir kıza aşık oldu. Ne var ki kaderin Cihan ile işi daha bitmemişti. Bu sefer de hastalık kapılarını çaldı. Eşin hastalığa yenik düştü ve öldü.

Artık hayata tamamen küsmüş bir şekilde etrafta birçare dolanıp durdu. Vefat eden eşi ile bir çocuk evlat edinmişlerdi. Bir kız çocuğu. Karısının vetatı Cihan’ı derinden etkiledi ve hayatla olan tüm bağını bir bir kesmeye başladı.

Kendini alkole verdi ve uzun süre bu şekilde devam etti. Bu nedenle de istemeden olsa da çok sevdiği kızını ihmal etmeye başlamıştı. Kızı ise babasını çok seviyordu ve onunla geçirdiği güzel günlerin verdiği mutluluğu hayal etmekteydi.

İsmail Hacıoğlu kimdir?

30 Kasım 1985 İstanbul doğumludur. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Çok küçük yaşlardan beri tiyatro ile yakından ilgilenmektedir.

Ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazandı ancak kısa süre sonra bölümü bıraktı.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Bir İstanbul Masalı dizisinde Ozan karakterini oynamıştı. Burada 21 bölüm yer aldı.

Son zamanlarda Zümrüdüanka dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Cihan rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

İsmail Hacıoğlu Dizileri

  • Zümrüdüanka
  • Çocuk
  • Mehmetçik Kut’ül Amare
  • Kayıtdışı
  • Osmanlı Tokadı
  • FirarŞüphe
  • Gece Sesleri
  • Sinekli Bakkal
  • Beyaz Gelincik
  • Bir İstanbul Masalı

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz