Ana Sayfa Oyuncular Zümrüdüanka Deniz Kimdir? Gökçe Eyüboğlu Yaşı, Boyu

Zümrüdüanka Deniz Kimdir? Gökçe Eyüboğlu Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Zümrüdüanka dizisinde Deniz kimdir ve canlandıran Gökçe Eyüboğlu, eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Zümrüdüanka Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Zümrüdüanka dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Zümrüdüanka Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Zümrüdüanka Deniz Kimdir?

Canlandıran:Gökçe Eyüboğlu
Yaşı:1 Ağustos 1983
Nereli:İstanbul
Kilosu:54 kg
Boyu:1.72 m
Sevgilisi, EşiSelçuk Öner Eyüboğlu

Gerçek bir hırs sevdalısı. Parayı çok sever. Gösteriş yapmaktan büyük mutluluk duyar. Hedeflerina, amaçlarına ulmaşması için gereken ne ise onu yapar ve eninde sonunda ulaşır.

Hefelerine ulaşmasına engel olarak herhangi bir şey ile karşılaştığı zaman derhal hin planlar kurar ve bu işin üstesinden gelir. Elinde çok büyük kozlar olan Deniz, zamanında Serhat’ı tanımış ve ondan hoşlanmıştır. Bir de zengin olduğunu öğrenir öğrenz bildiğiniz peşine düşmüştür.

Deniz’in para hırsı, Serhat’ın ailesi tarafından anlaşılınca derhal bu evliliğe karşı çıkılmış ve Deniz uzaklaştırılmıştır.

Ancak sonrasında Abbas’ın çeşitli planları ile İstanbul’dan tekrar çıkıp gelecek ve birçok belaya sebep olacaktır. Ciddi bir tehlikedir.

Gökçe Eyüboğlu kimdir?

1 Ağustos 1983 İstanbul doğumludur. Eğitimini 35,5 Sanatevi’nde almıştır. Kameraönü oyunculuk, diksiyon ve temel oyunculuk dersleri ile kendini geliştirmiştir.

Ayrıca Vahide Perçin ve Altan Gördüm‘den sahne sanatları eğitimlerini almış. Diksiyon derslerini ise Sungun Babacan ve Murat Atıl‘dan almıştı.

İlk profesyonel oyunculuk tecrübesini Kadın İşi Banka Soygunu filminde Nermin karakterine hayat vererek elde etmiştir. 2014 yılında çekilen bu filmin ardından İmkansız Olasılık ve Kayhan isimli filmlerde de yer almıştır.

İlk profesyonel dizisi ise Kadın dizisinde 81 bölüm Ceyda karakterine hayat vermesi ile olmuştur. Gösterdiği performans çokça beğenilmiş ve tecrübeli oyuncular ile çalışma fırsatı elde etmiştir.

Son zamanlarda Zümrüdüanka dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Deniz rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Gökçe Eyüboğlu Dizileri

  • Fatma
  • Zümrüdüanka
  • Kadın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz