Ana Sayfa Netflix The Taste Türkiye Neden Final Yapıyor? Devam Edecek mi?

The Taste Türkiye Neden Final Yapıyor? Devam Edecek mi?

Çok fazla izleyici kitlesi olmasa da, gayet güzel kadroya sahip olan The Taste Türkiye neden final yapıyor konusu hakkında konuşalım.

Son zamanlarda epey izleyicisi azaldı, ne yazık ki izleyiciler bazı programların kıymetini bilmiyor. Şahsen diğer yemek programlarından daha iyi bir kadroya sahip olduğunu düşünüyorum. Fakat pek çok izleyici farklı ve tamamen reyting odaklı davranışlara sahip olan programları daha çok izliyor.

Hal böyle olunca ne yazık ki bu tarz programlarda gölgede kalıyor. Yani günümüz kitlesinden dolayı bu tip yarışma programlarının tutması için ne yazık ki bu tarz davranışlar gerekmektedir.

The Taste Türkiye Neden Final Yapıyor?

Yukarıdaki paragrafta aslında nedeninden biraz bahsetmiş oldum. Aslında umut vadeden bir topluluk oluşturulmuştu, daha doğrusu ekip.

Fakat daha profesyonel ellere bırakılsaydı belki reyting odaklı farklı özellikler eklenebilirdi. İzleyiciler yarışma programlarında kavgalara alıştı ve bunu izlemek istiyor. Tabi ki tüm izleyiciler adına konuşamayız, ama reytingler ortada. Nerede entrika ve kavga dolu program var orada seyirci yani reyting daha yüksek.

Devam edecek mi?

TV 8 2020 sezonunda MasterChef programı ile devam edecek gibi görünüyor. Çünkü, o programın çok daha fazla seyirci kapasitesi var. Her ne kadarda eleştiriler yapılsa da böyle bir gerçek var, eğer MasterChef ile devam ederse elbette The Taste Türkiye programı ile devam etmeyecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz