Ana Sayfa Bir Doğu Masalı Bir Doğu Masalı Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu (Tüm Liste)

Bir Doğu Masalı Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu (Tüm Liste)

bir-dogu-masali-dizisi-oyunculari-ve-kadrosu-tum-liste
Bir Doğu Masalı Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu (Tüm Liste)

Bir Doğu Masalı dizisi oyuncuları ve kadrosu sizlerle. Tüm liste için kadroya yeni katılan isimleri eklemeye devam edeceğiz. Günceldir!

Bir Doğu Masalı dizisi Şerif Sezer ile anlaştı, kadro giderek büyüyor. Diziye katılan yeni isimlerin de olduğu haberini aldık!

Geçtiğimiz günlerde usta oyuncu Halil Ergün‘ün de kadroya dahil edilmesi bekleniyordu. Ancak çıkan son haberlerde anlaşmanın sağlanmadığı kesinleşti. Halil Ergün‘ün dizide rol almayacağı şu an için kesin haberler arasında. Tüm bunların yanında diziye katılan yeni oyuncuları da sizlerle paylaşalım istedik.

Nehir Erdoğan başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Dizide hazırlıklar son hızla devam ediyor. Kadroya katılan isimlerden bahsedelim; “Melek” karakterinin kızını Rabia Soytürk canlandıracak, oğlunu ise Ulvi Kahyaoğlu oynayacak. Usta oyuncu Şerif Sezer‘in de kadrodaki yerini aldığını belirtelim. Anlaşmaların kesinleştiği oyuncuları daha yakından tanımamız adına kendileri hakkında küçük birer özet hazırladık:

Bir Doğu Masalı Dizisi Oyuncuları (Tüm Liste)

Şerif Sezer Kimdir?

bir-dogu-masali-serif-sezer
Şerif Sezer

1943 Bursa Mudanya doğumludur. Ankara Üniversitesi mezunudur. Oyunculuk ile tanışması 1980 yıllarına dayanmaktadır. O yıllarda “Bir Günün Hikayesi” isimli sinema filminde rol almıştı. Ekranlardan hatırlayacağımız “Asmalı Konak” dizisinde “Kader” isimli karakteri canlandırmıştı. Ayrıca “Çemberimde Gül Oya” dizisinde “Oya” karakterini oynamıştı. “Gülizar” isimli dize “Hayriye” rolü ile karşımıza çıkmıştı. Bir başka oynadığı dizi ise “Verda” olmuştu. Son olarak ise “Şahsiyet” ismindeki internet dizisinde rol almıştı.

Şimdilerde Bir Doğu Masalı dizisinde rol almaya hazırlanıyor. Usta oyuncu dizide hünerlerini sergilemek için cast çalışmalarının sonlanmasını bekliyor.

Rabia Soytürk Kimdir?

bir-dogu-masali-rabia-soyturk
Rabia Soytürk

Soytürk, 1996 İstanbul doğumludur. Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini “Şahsiyet” isimli internet dizisinde göstermiştir. Ayrıca ekranlardan hatırlayacağımız “Gülperi” isimli dizide de “Selen” karakterini canlandırmıştır.

Önümüzdeki günlerde Bir Doğu Masalı dizisinde Melek karakterinin kızına hayat verecek. Genç oyuncunun performansını birlikte izleyeceğiz.

Ulvi Kahyaoğlu ile Melek isimli karakterin çocukları rollerinde oynayacaklar.

Ulvi Kahyaoğlu Kimdir?

bir-dogu-masali-ulvi-kahyaoglu
Ulvi Kahyaoğlu

Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Özel hayatına ait bilgiler şu an için kesin olmamakla birlikte 1996 doğumlu olduğu düşünülmektedir. Oyunculuk olarak ön plana çıkmasını sağlayan Cannes Film Festivali, “Kimi Sevsem Çıkmaz!” adlı kısa filmdir. Festivalde birçok yapımcı tarafından dikkat çekti. “Ölmez Ağaç Efsanesi” ve “Diyelim Ki Birlikteyiz” isimli 2 projede oyuncu olarak görev almıştır. Genç oyuncuyu gelecekte daha çok sahnelerde ve ekranlarda göreceğimizi düşünüyoruz.

Gelecek günlerde yayına girecek olarak Bir Doğu Masalı dizisinde “Melek” isimli karakterin oğlu olarak performans sergileyecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz