Ana Sayfa Bir Doğu Masalı Halil Ergün Bir Doğu Masalı Dizisi ile Görüşüyor!

Halil Ergün Bir Doğu Masalı Dizisi ile Görüşüyor!

halil-ergun-bir-dogu-masali-dizisi-ile-gorusuyor
Halil Ergün Bir Doğu Masalı Dizisi ile Görüşüyor!

Yaprak Dökümü dizisinde Ali Rıza Bey rolü ile karşımıza çıkan Halil Ergün şimdilerde Bir Doğu Masalı dizisi ile görüşmeler gerçekleştiriyor.

Usta oyuncunun görüşmelerinin halen daha sürdüğü ve henüz kesin sonuçlanmadığını belirtmekte fayda var. Gelecek günlerde kesin sonucu sizlerle buluşturacağız. Ancak usta oyuncu kadroya dahil olacak gibi göründüğünü de belirtelim.

Halil Ergün Bir Doğu Masalı Dizisi Görüşmeleri?

halil-ergun
Halil Ergün

Türk dizileri arasındaki unutulmak sıfatını alan diziler arasında bulunan Yaprak Dökümü dizisinden Ali Rıza Bey karakterini canlandıran Halil Ergün gelecek günlerde Bir Doğu Masalı dizisinde karşımıza çıkabilir. Görüşmeler gerçekleştirdiği haberleri medyada paylaşılan usta oyuncu anlaşma aşamasında olduğu duyuldu.

ÜS Yapım tarafından hazırlanan ve TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Bir Doğu Masalı dizisi hazırlıklarını tüm hızla tamamlamaya çalışıyor. Nehir Erdoğan ve Kutsi gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda olduğu bilgileri paylaşılmaya başlandı. Önümüzdeki günlerde kadroya gelecek olan isimleri de bizleri takip ederek öğrenebilirsiniz.

Henüz kesinleşmeyen oyuncular arasında Uğur Yücel ismi de dikkatleri üzerine çekti. Bilindiği üzere girişimde bulunduğu son dizilerde reyting sonuçları kötü gelmesinden dolayı üzücü sonuçlarla karşılaşmıştı. Önümüzdeki günlerde Uğur Yücel isminin de kadroda bulunup bulunmayacağı sonuçlanacaktır.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz