Ana Sayfa Bir Doğu Masalı Bir Doğu Masalı Dizi Müzikleri Aydilge Yapacak

Bir Doğu Masalı Dizi Müzikleri Aydilge Yapacak

bir-dogu-masali-dizi-muzikleri-aydilge-yapacak
Bir Doğu Masalı Dizi Müzikleri Aydilge Yapacak

Bir Doğu Masalı dizi müzikleri Aydilge tarafından yapılacağı paylaşıldı! Dizide yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. TRT1’de yayınlanacak!

Dizide oynaması kesinleşen karakterlere birlikte bakalım: Nehir Erdoğan, Halil Ergün, Kaan Çakır. Gelecek günlerde dizi kadrosuna yeni oyuncuların da katılacağı bilinmektedir, katılan yeni oyuncuları sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

Bilindiği üzere Eylül ayından itibaren yayında olması beklenen Bir Doğu Masalı dizisinin yapımcılığını ÜS Yapım üstleniyor. Senaryo kadrosunda Nilüfer Aydın ve Berfu Ergenekon yer alırken yönetmen koltuğunda ise Cem Akyoldaş bulunmaktadır. Gaziantep‘te çekimlerin yapılmaya başlanması için gerekli hazırlıklar sürmeye devam ediyor.

Bir Doğu Masalı Müzikleri

aydilge
Aydilge

Günler geçtikte Bir Doğu Masalı dizisi ile ilgili yeni haberler de elimize ulaşmaya devam ediyor. Dizinin müziklerini Kiraz Mevsimi ve Kiralık Aşk dizilerinin de müziğini yapan Aydilge yapacak. Bu güzel haberin ardından dizinin meraklıları bekleme içerisine girdi.

Başarılı sanatçının yaptığı dizi müzikleri hayranları tarafından çokça sevilmişti. Bu dizide de müziklerin Aydilge tarafından yapılacağı haberi hayranlarını mutlu etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz