Ana Sayfa Sevgili Geçmiş Sevgili Geçmiş Ne Zaman Başlıyor? Yönetmeni Senaristi Kim

Sevgili Geçmiş Ne Zaman Başlıyor? Yönetmeni Senaristi Kim

sevgili-gecmis-ne-zaman-basliyor-yonetmeni-senaristi-kim
Sevgili Geçmiş Ne Zaman Başlıyor?

Star TV ekranları için hazırlanan Sevgili Geçmiş dizisi ne zaman başlıyor? Dizinin yönetmeni ve senaristi kim, ne zaman başlayacak?

Süreç Film tarafından Star TV ekranları için hazırlanan Sevgili Geçmiş dizisi özellikle kadrosu ile dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Bunun yanında dizinin senaristi ve yönetmeni de merak konusu oldu. Süreç Film‘den Ali Gündoğdu tarafından üstlenilen projede yönetmen koltuğunda Aydın Bulut yer almaktadır. Senaryo tarafında ise kalem tutan isim Funda Alp oldu.

Minik bir not; Sevgili Geçmiş dizisinin tüm oyuncuları liste halinde güncel şekilde sizler için hazırlandı. Göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Sevgili Geçmiş Tüm Oyuncu Kadrosu

Sevgili Geçmiş Ne Zaman Başlıyor?

Dizi için yayın tarihi belli oldu. 25 Ekim Cuma günü akşam saat 20:00‘de yayınlanmaya başlayacak. Dizi seti Urla‘da kurulmuş durumda ve çekimler son hızla devam ediyor. 3 kız kardeşin, gizemli bir mektup ile içlerinden birinin düğününde buluşması ile hikayeye start verilmiş olacak. İlk bölümden işler karışacak ve güzel bir senaryo etrafında tecrübeli oyuncuların performansını izleyeceğiz.

Dizinin yayın günü Cuma olarak kararlaştırılmış durumda, eğer bir değişiklik olmaz ise bu şekilde olacak. Ne kadar doğru bir karar tartışılır ancak Star TV ve Süreç Film bu diziye güvenmektedir ve bunun için de tam performans çalışmalar sürmekte.

Sevgili Geçmiş ne zaman başlayacak sorusunun cevabını verdik, konu ile ilgili düşüncelerinizi belirtmek isterseniz, yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz