Ana Sayfa Televizyon Şeref Bey Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Şeref Bey Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

0

Şeref Bey dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde gördük?

Şeref Bey ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Şeref Bey hangi kanalda? Dizi için yayın platformu Exxen oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

Şeref Bey Yönetmeni

Sevilen ve ünlü yönetmen Onur Ünlü, Şeref Bey dizisi için yönetmen koltuğuna oturuyor. Oldukça tecrübeli yönetmen 24’ten fazla projede yönetmen olurken 35’ten fazla projede ise senarist olarak bulunmuştu.

Hem yönetmen hem senarist bilgisini artırmak için oldukça fazla projede yer almış ve giderek kendini geliştirmeye de devam eden biri.

Kaleme aldığı bazı projelerden bahsedelim ardından da yönetmeni olduğu birkaç projeye örnek verip devam edelim.

Senarist olduğu bazı projeler: Leyla ile Mecnun, Dudullu Postası, Beş Kardeş, Şubat, Gazi ve Beşinci Boyut dizileri örnek gösterilebilir.

Yönetmeni olduğu projeler ise: Ben De Özledim, Leyla ile Mecnun, Şubat, Dudullu Postası, Beş Kardeş ve İçten Sesler Korosu

Şeref Bey Yapımcısı

Yapımcı şirket Most Production oldu. Başarılı şirket bugüne değin birçok projede yapımcılığı üstlenmiştir.

Most Production yapımı olan bazı projeler: Issız Adam, Hayat Şarkısı, Merhamet, Dedemin İnsanları örnek olarak verilebilir.

Yapımcı koltuğunda bizleri karşılayan isim Gül Oğuz oldu. Kendisi daha önce Kurşun, Hayat Sırları, Çoban Yıldızı, Hayat Şarkısı ve Merhamet dizilerinde yapımcı olmuştu.

Şeref Bey Senaristi

Senaristi şu an için belli olmayan dizide henüz kesin olmayan ve sadece bir tahmin olarak şu söylenebilir: Belki de Onur Ünlü tarzında bir durum söz konusu olur.

Genelde hem yönetmen hem yazar olarak kadroya dahil olan Onur Ünlü, belki bu proje için de böyle bir girişimde bulunur.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Şeref Bey dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Şeref Bey Tam Oyuncu Listesi

DÜŞÜNCENİ YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz