Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Şeref Bey Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Şeref Bey Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Şeref Bey dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde gördük?

Şeref Bey ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Şeref Bey hangi kanalda? Dizi için yayın platformu Exxen oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

Şeref Bey Yönetmeni

Sevilen ve ünlü yönetmen Onur Ünlü, Şeref Bey dizisi için yönetmen koltuğuna oturuyor. Oldukça tecrübeli yönetmen 24’ten fazla projede yönetmen olurken 35’ten fazla projede ise senarist olarak bulunmuştu.

Hem yönetmen hem senarist bilgisini artırmak için oldukça fazla projede yer almış ve giderek kendini geliştirmeye de devam eden biri.

Kaleme aldığı bazı projelerden bahsedelim ardından da yönetmeni olduğu birkaç projeye örnek verip devam edelim.

Senarist olduğu bazı projeler: Leyla ile Mecnun, Dudullu Postası, Beş Kardeş, Şubat, Gazi ve Beşinci Boyut dizileri örnek gösterilebilir.

Yönetmeni olduğu projeler ise: Ben De Özledim, Leyla ile Mecnun, Şubat, Dudullu Postası, Beş Kardeş ve İçten Sesler Korosu

Şeref Bey Yapımcısı

Yapımcı şirket Most Production oldu. Başarılı şirket bugüne değin birçok projede yapımcılığı üstlenmiştir.

Most Production yapımı olan bazı projeler: Issız Adam, Hayat Şarkısı, Merhamet, Dedemin İnsanları örnek olarak verilebilir.

Yapımcı koltuğunda bizleri karşılayan isim Gül Oğuz oldu. Kendisi daha önce Kurşun, Hayat Sırları, Çoban Yıldızı, Hayat Şarkısı ve Merhamet dizilerinde yapımcı olmuştu.

Şeref Bey Senaristi

Senarist tarafında Yusuf Reha Alp kalem tutan isim oldu. Kendisi daha önce Zengin ve Yoksul, Her Şey Seninle Güzel, Can Kırıkları, Adı: Zehra ve Görüş Günü Kadınları projelerinde ekip içerisinde yer almıştı.

Exxen platformu için prestij çalışması olan bu değerli dizide oldukça iyi performans ortaya çıkaracağını düşünüyoruz.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Şeref Bey dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Şeref Bey Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz