Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Vahşi Şeyler Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Vahşi Şeyler Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Vahşi Şeyler dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde gördük?

Vahşi Şeyler ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Vahşi Şeyler hangi kanalda? Dizi için yayın platformu Exxen oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

Vahşi Şeyler Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda karşımıza çıkan isim değerli yönetmen Erkan Tunç oldu. Kendisi 2015 ve 2018 yıllarında yayınlanan Beş Kardeş ve Dudullu Postası dizilerinde yardımcı yönetmen olarak bulunuyordu.

Yine Dudullu Postası dizisinde yazar kadrosunda yer almıştı. Yönetmen koltuğundayken yer aldığı bazı projeler de Ben De Özledim, Beş Kardeş ve Dudullu Postası diyebiliriz.

Ayrıca 2014 senesinde yayınlanan İtirazım Var filminde aktör olarak yer aldığını belirtelim.

Vahşi Şeyler Yapımcısı

Yapımcı şirketler DEPOfilm ve I-Content oldu. Öncelikle DEPOfilm için yapımcılığını üstlendiği bazı projelere bakalım. Hesapta Aşk, 25 Litre projelerini hayata geçiren şirket idi.

I-Content ise görünürde ilk projesi Vahşi Şeyler olarak bulunmaktadır. Şirket hakkında detaylı bilgi elimizde bulunmuyor.

Vahşi Şeyler Senaristi

Yazar kadrosunda yer alan isim Alper Alpözgen oldu. Kendisi daha önce Hizmetçiler dizisinde senaryo yazarı olarak yer alıyordu. Vahşi Şeyler dizisi Alper Alpözgen için 2. proje olacak.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Vahşi Şeyler dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Vahşi Şeyler Tam Oyuncu Listesi

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz