Ana Sayfa Oyuncular Sen Çal Kapımı Eda kimdir? Hande Erçel Sevgilisi, Boy, Kilo

Sen Çal Kapımı Eda kimdir? Hande Erçel Sevgilisi, Boy, Kilo

Ekranların yeni yapımı Sen Çal Kapımı Eda Yıldız kimdir ve canlandıran Hande Erçel sevgilisi, boyu ve kilosu gibi kişisel bilgiler.

Sen Çal Kapımı Eda kimdir?

Canlandıran:Hande Erçel
Yaşı:24 Kasım 1993
Nereli:Bandırma
Kilosu:57 KG
Boyu:1.75m
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor, yok.

Çiçekleri çok seven, güzel bir genç kızdır. Düşünce tarzı ile peri dünyasında yaşıyor gibi davranır, fakat o da ailesinin yokluğu ile yalnızlık çekmiş biridir.

Girdiği her ortama ışık getirir. Fakat biraz fevri hareketleri ile de tepki toplayabilir. Sonuç olarak, karşımızda nazik bir genç kız vardır.

Hande Erçel

Aşk dizileri arasında en çok gördüğümüz ve muhtemelen ileride de göreceğimiz isimlerden birisi. Çünkü, farklı bir güzelliği ve fiziksel özelliği mevcut. Güzelliği ile sürekli olarak çevresindeki insanların dikkatini çekmiş biri, dizide de bu böyle işleniyor.

Mimar Sinan Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümü ile üniversite eğitimini almıştır. Daha sonra yurt dışı deneyimi yaşamış ve bu deneyimi çok iyi kullanarak oyunculuk eğitimi üzerinde yoğunlaştırmış, yani burada tecrübe edinmeye başlamış.

Henüz 7 yapımda yer almasına rağmen pek çok izleyicinin beğenisini toplayarak hafızalarda kalıcı yer edindi, kariyeri çok hızlı bir şekilde gelişmeye başladı. Çünkü, güzelliği ve yeteneği ile dizilere farklı bir hava kattı.

Hande Erçel Dizileri

  • Halka
  • Siyah İnci
  • Aşk Laftan Anlamaz
  • Güneşin Kızları
  • Çılgın Dershane Üniversite
  • Hayat Ağacı
  • Çalıkuşu

Dizinin diğer oyuncularına Sen Çal Kapımı Oyuncuları konusundan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz